Осередок СУМ у Брадфорді завершив свою щорічну благодійну акцію з нагоди свята Святого Михаїла і відправив подарунки дітям, постраждалим від триваючої війни в Україні. Управа, сумівці, громадяни та люди доброї волі, разом працювали, щоб зібрати подарунки, які будуть передані дітям в Україні у день Святого Миколая.

Кожного року Управа Осередку СУМ у Брадфорді закликає своїх членів, зробити добру справу з нагоди свята Святого Михаїла – покровителя СУМ. Управа Осередку СУМ нагадувала все своє членство, що цьогорічне добре діло до свята Св Михаїла, було долучитися до проведення світової доброчинної акції СУМ «Теплом зігріємо серця!».

Громада зібрала 10 щедрих подарунків (з мінімальною вартістю по 20 фунтів),  для дітей різного віку (від 3 до 14 років), які у неділю, 2 грудня 2018р., були відправлені в Україну.

СУМ в Брадфорді дякує всім, хто допоміг у цьому доброму вчинку. Ми також запросили Святого Миколая, відвідати Брадфорд в суботу, 15 грудня, о 12 день. Сподіваємось, що він приїде і нагородить наших добрих СУМівців з гарними подарунками!