Сумівці щедрували!

0
409

Дня 25.01.2020, в родинній атмосфері відбулася радісна і весела зустріч сумівців та симпатиків СУМу з південних реґіонів  Німеччини, а саме з міст Нового Ульму, Авсбурга, Розенгайму, Штутгарту, Мюнхену, Австрії та Швейцарії. Традиційний сумівський “Щедрий вечір”, який відбувається в Мюнхені вже понад 25 років, пройшов під веселим і радісним настроєм Різдва Христового та свята Богоявлення.

Після спільної молитви та відправи в пошані  дня Соборності України, Героїв України та всіх покійних членів СУМ у Німччині в катедрі УГКЦ Покрова Пресвятої Богородиці         та Андрія Первозванного, яку відслужив отець парох Володмир Війтович, всі зійшлися за  традиційну спільну трапезу, яку приготували члени СУМ міста Мюнхена. Цього року, в особливіший спосіб вітали гостей-сумівців з України, насолоджувалися смачною вечерею, жваво спілкувались та щедрували:

“Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.“

Щира подяка сумівським колядникам, які тиждень перед тим, відвідували з колядою українські родини міста Мюнхена та околиць, зібравши пожертви на сумівську діяльність та проекти СУМ. Всім жертводавцям, висловлюємо нашу щиру подяку! Христос раждається!