Віртуальний Провідницький Семінар відбувся від 26 до 28 березня 2021 р. продовж двох годин щодня. В семінарі брали участь 27 членiв старшого юнацтва і молоді дружинники з Осередків Едмонтон, Етобіко, Калґарі, Міссісаґа, Монтреаль та Сейнт Катеринс. Семінарем провадили подр. Ліда Єндрієвська і Наталя Кардаш з допомогою доповідачів: отець Андрій Фіґоль, подруги Ірка Мицак, Андрея Кардаш та Христина Загірська.

Xoча семінар вібувся у віртуальному форматі, учасники мали нагоду запізнати як і других учасників так і самі себе з ‘квестів’, приготовлені учасникам подр. Андреєю Кардаш з Осередку СУМ Києва і Наталєю Кардаш з Осередку Етобіко, показали.  Найбільш улюбленим квестом був опис про самого себе на основі правила Твитер, тобто користуючись не більше 280 букв.  Всі відповіді були зібрані анонімно після чого учасники мусіли здогадати хто написав який уривок.

У перший день Семінару, бувша голова КУ СУМ Канади, подр. Ірка Мицак з Осередку Торонто, провела презентацію на тему провідництво подаючи приклади з сумівської діяльности на крайовому та світовому рівнях. Подр. Христя Загірська з Осередку Калґарі, представила значення і важливість трирічньої програми Провідницьких Семінарів у зв’язку з виробленням провідницьких вмілостей, що є і великою причиною чому Семінар зазвичай відбувається паралельно із Пленумом КУ СУМ.

У суботу, отець Андрій Фіголь, капелан СУМ Канади, провів дискусію з учасниками на тему основи віри на якій СУМ збудований i які відповіді ми знаходимо в нашому Правильнику. А в неділю ті друго- і третьорічні учасники, котрі закінчили свій проєкт який є вагомою частиною програми Провідницького Семінару мали нагоду їх представити другим. Проєкти були дуже цікавими і творчими  зокрема тому, що вони були приготовленні під час світової пандемії за що їм належиться велика похвала і ґратуляції. 

На завершення, семінару, учасники попрощалися з надією, що наступного року, всі зможуть знову зійтися на Крайовому З’їзді, щоб продовжити дискусії і працю як друзі і провідники СУМ.Крайова Управа висловлює найщиріші ґратуляції всім учасникам Провідницького семінару і бажає їм якнайбільших успіхів у дальшій праці в рядах нашої Спілки. Tакож складаємо подяку всім викладачам за їхню участь і посвяту часу для наших майбутніх провідників.