Весняне число «Крилатих» – можна вже його читати!

0
429

Нарешті – весна! І весняний номер дитячого пригодницького сумівського журналу «Крилаті» уже чекає на свого читача!

У рубриці «Скарби України» Марина Єщенко зібрала найцікавіше про Мавританський майдан – археологічну пам’ятку на Дніпропетровщині.

Те, що в житті важливо вміти дякувати, у своїй оповідці пише Галина Крисько, розповідаючи історію про вченого з Вінниччини Зельмана Ваксмана, який був удостоєний Нобелівської премії за винахід ліків «Стрептоміцин».

Сторіночка, присвячена «Відомим іменам», яку веде Анна Багряна, цього разу ознайомить із видатною українським істориком, археологом і архівісткою Наталією Полонською-Василенко.

А чи знаєш ти, що є рослини-хижаки?! Вони харчуються людьми… та розслабся, вони харчуються комахами… Цю рубрику підготувала Катерина Міщук. Як і «Космічні подорожі». Цього разу Катерина розповість, як виживати у Космосі: як себе відчуває людина у невагомості та у якому стані перебуває вода.

Головоломки від Тетяни Савченко, Ганни Мормоленко та Ольги Устимко будуть «гантелями» для мозку. Англійська сторінка спонукає тебе пригадати алфафіт та погратися англійськими літерами.

Про голубів – небесних листонош, яким навіть ставили пам’ятники, розповість Тетяна Винник.

У рубриці «Читальня» Наталка Малетич пише про «Вхід Господній в Єрусалим». Це зворушлива історія про дівчинку Марту і віслючка Чанінея, їхню дружбу та мандрівку ослика до Єрусалиму.

У казці Євгенії Пірог “Коли дуб зацвіте” розповідається про те, як Весна уквітчала Дуб.

Як ти гадаєш, чи люблять ведмедики каву? Про це – у коміксі Ольги Семиляк «Кава для ведмедика».

Поетичну сторіночку цього разу представляє грузинська авторка Маріам Циклаурі у перекладі Наталки Трохим. А також – українська авторка Віра Паронова із великодніми віршами. Отож, пірнаємо у весну з головою разом із журналом «Крилаті»

Обкладинка – від чудової ілюстраторки Катерини Міщук.