Осередковий проект переміг у конкурсі молодіжних програм Тернопільщини

0
242

СУМ’івський проект комплексної виховно-патріотичної програми «Наша спадщина» здобув перемогу в конкурсі проектів молодіжних громадських організацій та отримає фінансову підтримку з обласного бюджету.

Варто зазначити, що організатором відбору був департаменті сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Проект «Наша Спадщина» Тернопільської міської організації СУМ в Україні спрямований на формування молодої людини через комплекс заходів пов’язаних з минулим та сучасним України.

Йдеться про краєзнавчу мандрівку «Сарматське море» каньйонами річок Нічлава, Серет та Дністер, відвідання печери Вертеба, де існувала криївка УПА; юнацький табір «Дереворит», під час якого діти матимуть змогу не лише познайомитися з технікою та зразками творчості таких митців як Ніл Хасевич та Яків Гніздовський, але, під керівництвом професійних художників та різьбярів, створити власні твори.

Акція «Забуті могили» спрямована на впорядкування цвинтаря Українських Січових Стрільців в с.Лісники Бережанського району.

На думку тернопільських СУМівців, участь в проекті «Наша Спадщина» дасть нагоду дітям та молоді пізнати як героїчні сторінки історичного минулого так і сучасності, адже заходи охоплюють як сторінки історії столітньої минувшини, так і період визвольних змагань середини ХХ століття.