Акція “Теплом Зігріємо Серця” крокує світом

0
686

Триває наш інформаційний марафон в підтримку проведення доброчинної акції «Теплом зігріємо серця». Про те, як долучаються до її організації члени Юнацтва осередку СУМ у Виппані (США) – читайте у цьому матеріалі.

Свято Святого Миколая Чудотворця – одне з найбільш очікуваних свят для дітей українського походження. Воно символізує початок різдвянного сезону та є той день коли діти традиційно отримують подарунки.

Але для декотрих дітей, особливо ті котрі були вимушені виїхати з дому, або втратили батька або матір через війну, дарування чи отримання подарунків може бути нереальністю.  

Насправді, за даними міжнародної організації ЮНІСЕФ, три мільйони людей, які зараз проживають в Україні, потребують гуманітарної допомоги, приблизно 500,000 з них діти.

Крім того, недавно тому Комісія ООН повідомила що Українa має щонайменше 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб.   

Від 2014 року, члени Спілки Української Молоді (СУМ) по цілому світі річно беруть участь в благодійні акції “Теплом Зігріємо Серця” щоб допомагати та підтримувати дітей переселинців та тих дітей котрі стратили родичів на фронті.

При кінці жовтня цього року, члени 49-го відділу СУМ “Калуш” зібралися в українському центрі у Випанні, Ню Джерзі (CША) щоб вже п’ятий рік провести благодійну сумівську акцію.  

Родини добровільно спонсорували дітей, які зазвичай були такого ж самого віку як і їхні діти. 

До наплечників діти пакували теплі куртки і зимовий одяг, шкільне приладдя, маленькі іграшки, та святкові вітання.

 Акція дала змогу батькам і виховникам вчити дітей про сучасну війну та обговорити як юнацтво на американському терені може підтримувати молодь в Україні. 

До акції також долучилися члени ширшої громади Виппані, зокрема члени парафії Св. Івана Хреститeля, та юнацтво молодіжної організації Пласт. 

Все разом, відділ СУМ Виппані вислав 102 наплечники цього року до осередків в Калуші, Тернополі, Києві та Хмельницькому. 

Протягом останніх п’ять років члени СУМ Виппані відправили понад 600 рюкзаків дітям в Україні.

Под. Христина Долинюк-Микитин