Зустрічаймо осінь із «Крилатими»!

0
42

До своїх читачів готовий летіти новий випуск патріотичного, пригодницького, пізнавального, ігрового журналу «Крилаті», який видається під егідою Спілки Української Молоді.

Ви дізнаєтесь про те, чому і як відбувалась «Революція на граніті». До вподоби вам припаде вірш Наталки Поклад «Козаки», до якого додано мальований словничок козацької атрибутики.

Прочитавши оповідку Лесі Мовчун «Мотя і Жадьоха», ви неодмінно захочете й самі зробити іграшку-мотанку, тож майстриня Ольга Сахно вам у цьому допоможе. Чудовий майстер-клас зі світлинами й покроковими поясненнями ви знайдете в рубриці «Саморобки».

Вірші Сергія Цушка, Лесі Пронь, Віри Правоторової та Наталі Карпенко створять теплий осінній настрій. Але, як то кажуть, осінь іде – рясні дощі несе. Тож ви матимете нагоду дізнатись усе найцікавіше про хмари з рубрики «Такий цікавий світ» Катерини Міщук.

У в похмурий день чи не найприємніше лежати під теплою ковдрою з журналом. Або перечитувати старі листи. Та поки Тетяна Савченко малювала завдання для вас, на пошті сталася неймовірна плутанина. Що ж, вам доведеться показати свою кмітливість і догадливість, аби впоратися з цікавезними головокрутками!

І, звичайно, восени виходить найсмачніший борщ із нового врожаю! Про те, як Мишко борщ варив (і, до речі, хто такий Мишко), ви довідаєтесь із однойменної казки Еліни Заржицької.

У новому числі «Крилатих» є чимало інших цікавинок: розповідь про химерного тапіра і про дивовижні озера України, про таємниці сонячного затемнення і про секрети числівника!

Числівникові загадки ви зможете розгадати, граючись із друзями в настільну гру – і вона також є в цьому журнальному випуску! А ще ви навчитесь майстерно малювати пейзаж із горами та робити гірську аплікацію.

Зустрічаймо осінь із «Крилатими»!