Сумівці Калуша передали дарунки дітям українських бійців

0
248

Калуська міська організація СУМ в Україні (осередок ім. Степана Бандери) уже вшосте провела акцію Теплом Зігріємо Серця – яка немає ані меж, ні кордонів.

“Наша акція насамперед єднає усіх українців світу, в яких у серці палає любов до Бога та України”, – кажуть калушани.

Цьогоріч теплом своїх сердець із юними Калушанами поділилися сумівці Спілки Української Молоді в Америці із осередків: Картерет, Сиракюз, Стемфорд, Виппані, Пассейк, Філадельфія, Чікаго, Джерзі сіті, Гошен.

Подарунки від ровесників з діаспори сумівці а вручили дітям, батьки яких беруть участь в операції об’єднаних сил, або ж повернулися з бойового посту в зоні АТО.

Акція розпочалася із вітального слова голови осередку подруги Іванни Климентій, яка привітала усіх із прекрасним недільним днем, розказала про акцію та подякувала воїнам-захисникам української держави.

Опісля усі учасники ТЗС мали можливість помадрувати у чарівну країну казок, завдяки акторам театру “Silentium”, який представив виставу “Лускунчик”.

Ну і фінальний акорд – роздача подарунків, фото із персонажами вистави на добру згадку, щира подяка та радісні усмішки дітей та батьків.

Варто зазначити що цьогоріч у місті Калуші різдвяних “миколайчиків” отримали понад 250 дітей.   

Сумівці сподіваються, що тепло їхніх сердець зігріє не одну українську сім’ю, усі воїни здорові, живі та з перемогою повернуться до своїх родин, а над Україною та цілим світом запанує мир.