Розпочато підготовку цьогорічної акції “Теплом зігріємо серця”

0
191

Попри пандемію коронавірусу, яка охопила весь світ, сумівці продовжують працювати над підготовкою цьогорічної благодійної акції «Теплом зігріємо серця».

Світова Управа СУМ просить Крайові Управи та членство долучитися до цієї доброчинної ініціативи, щоб подарувати радість свята тим українським дітям, які запізнали біль, спричинений бойовими діями на сході України.

Кожен з нас може простягнути руку допомоги дітям українських військових, вимушених переселенців, а також тим, хто повсякчас живе поруч з лінією розмежування на Донбасі.

Збір коштів та подарунків для цьогорічної акції координують Крайові Управи теренів де діє СУМ. З рамени Світової Управи акцією опікується друг Юрій Іляш (Україна).

Цьогорічна акція матиме деякі особливості, суть яких полягає в тому, що її заключний етап (вручення подарунків) відбуватиметься не в день святого Миколая (19 грудня), а в період Різдвяних свят – з 25 грудня 2020 по 14 січня 2021 року. Такі зміни Світова Управа СУМ прийняла на пропозицію Крайової Управи СУМ в Україні.