Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Про СУМ

Про СУМ

Про Спілку Української Молоді

МЕТА

Організувати і виховувати молодь на засадах виховних ідеалів – Бог і Україна – щоб у праці над формуванням християнського і національного світогляду та морально здорової індивідуальності одиниць плекати ідейну єдність українців у цілому світі, готових працювати для добра українського народу і змагати до скріплення його державності.

 

ГACЛО
“Бог і Україна”

Базуючись на цих найвищих ідеалах, СУМ виховує членство на принципах християнської етики і гордості за українську національну спадщину. Наголос ставиться на важливості ролі особи як громадянина держави і як члена української спільноти.

 

ПРОГРAМA

Щотижневі сходини: Виховники щотижня проводять короткі зустрічі (сходини), які складаються з обговорення різноманітних питань, спорту, співу, вивчення мистецтв і ремесел, а також мандрівок в природу. Такі сходини і самодіяльні гуртки, які існують при осередках СУМ, дають молоді змогу розширити свої знання в галузі української історії, географії, літератури і народних традицій. Теми для сходин обираються відповідно до релігійно-народного календаря та річниць, які призначаються для відзначення протягом даного року.

Спорт: Крім щотижневих сходин молодь бере участь в різних спортивних заходах і змаганнях з волейболу, футболу, бейсболу, хокею та інших.

Культура: СУМ гордиться своїми хорами, оркестрами, танцювальними колективами, капелами бандуристів, театральними гуртками і школами, які навчають музиці, співу і народним танцям.

Табори: Серед найважливіших освітніх можливостей, які дає СУМ, є проведення літніх та зимових таборів. Крайові Управи і місцеві Осередки організовують табори, щоб охопити різноманітні зацікавлення всіх своїх членів – від наймолодших до найстарших. Деякі табори спеціалізуються на розвиткові якостей лідерства, інші табори орієнтуються на спортивний, культурний чи інший вишкіл. Серед юнацтва віком 6 –17 років особливо популярними є виховно-відпочинкові табори СУМ. Більшість цих таборів проводяться на 12-ти сумівських оселях, що розташовані на трьох континентах світу.

Злети і Здвиги: Серед найпопулярніших Сумівських таборів є Злети, які проводяться на крайовому або міжнародному рівні. Такі табори організовуються у зв’язку зі спеціальними подіями. Найчастіше вони присвячувалися Олімпійським Іграм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.