Про Членів Крайової Управи

Юрій Брода – голова

Юрій має ступінь ІІ суспільника і є бухалтером і фінансистом, та недавно перенісся з Едмонтону до Торонта, щоб здобути маґістерку бізнесової адміністрації (MBA). Він виростав ціле життя в рядах СУМу та був головою Едмонтонського осередку від 2012-2016. Крім того, він є скарбником Фундації ім. Метрополита Андрея Шептитського з 2014-го року, був заступником голови Крайової Управи 2016-2019 та є заступником члена контрольної комісії Світової Управи СУМ. Його цікавить сучасна політика, економіка та історія, і після науки буде працювати в фінансовій індустрії.

Тамара Татарин – бувша голова

Тамара бувша голова Крайової Управи 2016-2019 і за професiєюiнженєр.
Виростаючи в СУМі, я мала нагоду мати різні ролі на таборах, в Булаві, при Осередку і в Крайовій Управі і також нагоду розїжджатися по Канаді та зустрічати багато осіб які залишилися моїми друзями по сьогоднішній день! Я вірющо СУМ є важливою організацією і я хочу далі ділитися своїм знанням ісилами в дальшіj праці з нашими майбутьними провідниками!

Анна Захарова – реф. дружинників Захід

Aнна виховниця і міжнародник в осередку СУМ ім Є. Коновальця в Калґарі. У 2014-му році я мусіла покинути свій рідний Крим після військового вторгнення Росії в Україну, хоча народилася я на Воронежщині.

В мене кілька освіт: Бакалавр з Країнознавтса, Європейський Союз, Перекладач з Англійської і Турецької мов – Таврійськиій Гуманітарно-Екологічний Інститут, Сімферополь; Маster of Social Work, International and Community Development – University of Calgary. До окупації моє улюблене хоббі було Аргентинське Танґо, а тепер – самозахист (KravMaga)– ніколи не знаєш до чого треба бути готовим…

Оксана Стех – реф. дружинників Схід

Оксана є членом Осередку ім. Юрія Шухевича в Міссісаґа. Вона виховниця роя хлопців 10-11 років і також членом осередкової управи.

Вона закінчила маґістерку в “Global Criminology” в “Universiteit Utrecht” в Голандії і зараз працює як “Anti-money Laundering/ Terrorist Funding Analyst” для банку “Scotiabank” .

Після роботи я люблю ходити на фітнес. Я дуже радію, що маю нагоду працювати в Крайовій Управі та сподіваюсь що всі разом багато осягнемо.

Данило Мусієнко – реф. комунікації

Данило почав ходити до СУМу коли йому було три рочки. З дитинства він завжди пишався тим, що СУМівець. Коли йому було 17 років, Данило став головним виховником о.Калґарі. Він перейшов на позицію заступника голови, і з 2017 р. є голова осередку. Це його друга каденція на Крайовій Управі; він був референтом дружинників з 2016-2019 рр. Данило має ІІ ступінь суспільника.

Данило студент медичного факультету при University of Calgary, і має надію колись працювати для Міністерства охорони здоров’я України.