Про Членів Крайової Управи

Юрій Брода – голова

 

Юрій має ступінь ІІ суспільника і є бухалтером і фінансистом, та недавно перенісся з Едмонтону до Торонта, щоб здобути маґістерку бізнесової адміністрації (MBA). Він виростав ціле життя в рядах СУМу та був головою Едмонтонського осередку від 2012-2016. Крім того, він є скарбником Фундації ім. Метрополита Андрея Шептитського з 2014-го року, був заступником голови Крайової Управи 2016-2019 та є заступником члена контрольної комісії Світової Управи СУМ. Його цікавить сучасна політика, економіка та історія, і після науки буде працювати в фінансовій індустрії.

Тамара Татарин – бувша голова

 

Тамара бувша голова Крайової Управи 2016-2019 і за професiєюiнженєр.
Виростаючи в СУМі, я мала нагоду мати різні ролі на таборах, в Булаві, при Осередку і в Крайовій Управі і також нагоду розїжджатися по Канаді та зустрічати багато осіб які залишилися моїми друзями по сьогоднішній день! Я вірющо СУМ є важливою організацією і я хочу далі ділитися своїм знанням ісилами в дальшіj праці з нашими майбутьними провідниками!

Анна Захарова – реф. дружинників Захід

Aнна виховниця і міжнародник в осередку СУМ ім Є. Коновальця в Калґарі. У 2014-му році мусіла покинути рідний Крим під час військового вторгнення Росії в Україну.

За освітою – соціальний працівник і міжнародник. ”В новому житті в Канаді СУМ став для мене другою родиною і додав сенсу до існування. Цінності людини закладаються саме в дитинстві, тому СУМ це основа розбудови головних навичків життя, ідентичності, свідомості та історичної пам’яті цілого нашого народу по всьому світу. Разом ми маємо шалений потенціал міняти себе і світ на краще.” 

Оксана Стех – реф. дружинників Схід

Оксана є членом Осередку ім. Юрія Шухевича в Міссісаґа. Вона виховниця роя хлопців 10-11 років і також членом осередкової управи.

Вона закінчила маґістерку в “Global Criminology” в “Universiteit Utrecht” в Голандії і зараз працює як “Anti-money Laundering/ Terrorist Funding Analyst” для банку “Scotiabank” .

Після роботи я люблю ходити на фітнес. Я дуже радію, що маю нагоду працювати в Крайовій Управі та сподіваюсь що всі разом багато осягнемо.

Данило Мусієнко – реф. комунікації

Данило почав ходити до СУМу коли йому було три рочки. З дитинства він завжди пишався тим, що СУМівець. Коли йому було 17 років, Данило став головним виховником о.Калґарі. Він перейшов на позицію заступника голови, і з 2017 р. є голова осередку. Це його друга каденція на Крайовій Управі; він був референтом дружинників з 2016-2019 рр. Данило має ІІ ступінь суспільника.

Данило студент медичного факультету при University of Calgary, і має надію колись працювати для Міністерства охорони здоров’я України.

Наталя Штурин – спів-голова Крайової Виховної Ради
Таня Чолій – спів-голова Крайової Виховної Ради
Наталя Мелиш – секретар

Михайло Вовк – заступник голови

Зенон Чиж – фінансовий референт

 

 

 

Наталя Кардаш – референт таборів