Владику Степана Суса призначено Генеральним Капеланом СУМ

0
113

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук підписав декрет про йменування владики Степана Суса Генеральним Капеланом Спілки Української Молоді.

Таке рішення прийнято на прохання Світової Управи СУМ, яка звернулася з клопотанням про призначення організації духовного опікуна.

«Знаємо теперішнього владику Степана ще з років його навчання у духовній семінарії, коли він брав участь, в якості катехита, у наших сумівських таборах в Україні. Після цього були дальші роки нашої доброї співпраці. Сьогодні ж ми з радістю вітаємо владику Степана в новому статусі – нашого капелана і духовного опікуна!», – сказав, під час церемонії представлення і вручення декрету, голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

«Коли я був семінаристом другого курсу, то брав участь у таборах від СУМу. Це було село Чапаєвка (нині Благодатне. – Ред.) Черкаської області на лівому березі Дніпра. Я ще тоді не був військовим капеланом. Для мене це було надзвичайно цікаво, можливо через те, що я для себе тоді відкрив СУМ, побачив систему виховання, яка присутня у вас та перегукується з тією системою, що є у Збройних силах України, щоб вишколити справді доброго християнина і патріота України, – пригадав владика Степан Сус. – Я старатимуся пригортати до Церкви тих сумівців, які ще шукають своєї стежки до Бога, а також привертати до СУМу ту молодь, яка, можливо, ще не знає, як себе реалізувати, а СУМ допоможе знайти правильні шляхи для самореалізації».