Віртуальний світовий вишкільний табір СУМ: ДЕНЬ ПЕРШИЙ

0
123

До участі в таборі зголосилося 45 сумівців з України, Португалії, Іспанії, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки.

Опікується проведенням табору команда у складі: Комендант – друг Андрій Фендик (Україна); Писар – друг Олександр Несмачний (Німеччина); Головний Виховник Старшого Юнацтва – подруга Андрея Кардаш (Україна); Програмова – подруга Марія Поліщук (США).

У перший таборовий день сумівці мали нагоду познайомитися між собою, узгодити деталі таборової програми та таборового правильника.

До учасників онлайн-зустрічі звернувся Голова Світової Управи СУМ Анлрій Бігун, який привітав їх з нагоди початку спільної праці в новому форматі та побажав успішних її вислідів.

Після завершення урочистої частини Старше Юнацтво мало можливість разом із Організаційним референтом СУ СУМ Святославом Липовецьким порозважати над цьогорічним організаційним гаслом «Зродились ми великої години».

 А подруга Андрея Кардаш розповіла юнакам та юначкам про діючі Стяги СУМ.

Цього ж дня таборовики-Дружинники поспілкувалися з головою Світової Управи СУМ про проекти, які втілює в життя наша організація, стан страв та перспективи розвитку Спілки.

На початок доброї справи і дальшу працю задля прослави Бога й України, учасників табору благословив Генеральний капелан СУМ владика Степан Сус.

Після спільної молитви, яку відспівав друг Андрій Несмачний, подруга Ліда Василин поділилася досвідом залучення до виховної праці батьків, а також розповіла про те, як залучати нове членство до участі в діяльності СУМ.

Завершився перший таборовий день представленням команди і учасників та розваговою програмою.