Україна таборує!

0
28

Сумівці різних осередків СУМ в Україні проводять свої традиційні літні табори та мандрівки.

Півсотні кілометрів подолали учасники мандрівного табору «Канівською Тропою», організованого Київським осередком СУМ в Україні.

Мандрівка проходила мальовничо та історично багатими землями Київської і Черкаської областей та завершилась збіркою в Каневі на Тарасовій Горі.

Не відстають від столичних сумівців й інші осередки.

«Гордо несім нашу славу!» – таку назву мав обласний табір СУМ Львівщини (СУМ в Україні – Львів). Його провели на батьківщині знаменитого Захара Беркута – в селі Тухля. Таборова програма була наповнена гутірками, практичними заняттями, мандрівками в терен, спортивними іграми, співом, а головне – дружнім спілкуванням, якого ніколи не бракує на сумівських заходах і акціях.

Старше Юнацтво Тернопільського осередку СУМ (СУМ в Україні (Тернопіль)), разом із виховниками та дружинниками-ратниками здійснили вимарш на гору Маківку славну тим, що тут відбулися звитяжні бої українських січових стрільців, а також – саме тут було проголошено заснування СНУМ.

А шлях таборової мандрівки суменят і Молодшого Юнацтва Тернопільського осередку СУМ в Україні проліг до славного Берестечка.

Таборове літо триває! Щиро бажаємо цікавих пригод та сумівського гарту!