Сумівці України розпочали облаштування крайової оселі

0
114

Сумівці України розпочали роботи з облаштування майбутньої крайової оселі. Її планують створити на базі давнього й улюбленого багатьма місця таборування членства СУМ у селі Грабівка на Прикарпатті.

Крім тривалої в часі історію сумівських таборових зустрічей, ця місцина пишається ще й тим, що саме тут активно діяли загони героїчної Української Повстанської Армії та підпілля ОУН, а в чотирьох основних некрополях села знаходяться десятки могил борців за волю України.

Днями дружинники з різних осередків Спілки Української Молоді зібралися на Грабівці щоб попрацювати, окреслити обсяг майбутніх робіт, а також визначити шляхи залучення коштів на облаштування першої оселі СУМ в Україні.

Очікується, що незабаром буде оголошено план фандрайзингової кампанії. Тож, кожен охочий зможе долучитися до розбудови багатофункціонального осередку національно-патріотичного виховання молоді.

Віримо, що невдовзі – цеглинка за цеглинкою, рік за роком, в Україні, посеред Чорного лісу, з`явиться нова сумівська оселя!

https://cym.org/wp-content/uploads/2020/06/IMG_0643.mov