Провід Світового СУМу відвідав “Український Мадрид”

0
492

Голова Світової Управи СУМ друг Андрій Бігун та Референт зовнішнього розвитку СУМ друг Андрій Несмачний перебувають в Іспанії де 1-2 лютого має відбутися Установчий Крайовий З’їзд Спілки Української Молоді цього терену.

Також участь в поїздці бере Голова Світового Товариського Суду СУМ подруга Зоряна Ковбаснюк.

Напередодні цієї важливої події гості, разом з місцевими сумівцями, зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Королівстві Іспанія п.Анатолієм Щербою.

Вони подякували українській амбасаді за співпрацю, а пан Посол, в свою чергу, наголосив на важливості роботи, яку провадить СУМ в царині патріотичного виховання дітей і молоді.

Анатолій Щерба висловив думку про те, що наша Спілка має добрі перспективи на терені Іспанії.

Цього ж дня сумівці відвідали мадридський цвинтар Алмудена де поховані Дмитро Бучинський Теодор Барабаш, які в 50 роках минулого століття були співзасновниками сумівського руху на цьому терені.

А ще були відвідини фотовиставки “Сліди війни” сумівця Ореста Антошківа та виставки художника Олега Шупляка, яка зорганізувалась в культурному центрі міста Мадрид завдяки старанням Ініціативної Групи СУМ в Іспанії.

Насичений день закінчився мандрівкою до “Шевченківського гаю” в місті Алкала де Енарес де стоїть пам’ятник Небесній Сотні та Тарасу Шевченку. У парку висаджено  47 вишень, в пошані до 47 років життя Шевченка. Відбулась там зустріч членів СУ СУМ з головою української громади  м.Алкала де Енаре,  директором танцювального ансамблю”Кричевчанка” паном Олександром Ситніковим.