Осіннє число “Крилатих” вже прямує до читача

0
291

Пригодницький журнал для дітей «Крилаті» за вересень-жовтень 2019 року вже прямує до своїх маленьких читачів.

У цьому номері знайдете для себе багато цікавинок. Марина Єщенко підготувала рубрику «Скарби України», де розповідає про Змієві вали – дерево-оборонні споруди 11-12 ст, які були збудовані на території Середньої Наддніпрянщині.

Сторіночку «Зоопарк» прикрасив новознайдений ракоподібний – Єті-краб, який живе у південній частині Тихого океану. «Єті» – так назвали снігову людину, а чому цей «білий і пухнастий» удостоївся такої страхітливої назви, розповість Тетяна Винник.

«Поетичну сторінку» прикрасила поезія Галини Кирпи, а рубрику «Читальня» – повчальне оповідання Віри Паронової про те, що в житті людини важливіше – бездушна техніка чи спілкування із близькими людьми.

У розмальовці у петриківському стилі, яку створила Світлана Старостенко, зачаївся віршик про «Вітер» Катерини Міщук.

У рубриці, підготовленій Анною Багряною, написано про відомого вченого-біохіміка, який першим знайшов антибіотик для лікування туберкульозу, Зельмана Ваксмана.

Ольга Семиляк написала цікавий комікс про те, як Орися врятувала книжку.

Яке важливіше свято – День захисника України чи День українського козацтва? А, може, свято Покрови Богородиці?! В оповідці Галини Крисько про це розмірковували маленькі герої і їх тато.

Яка у Космосі температура? Разом із Крилатиком та його друзями ти дізнаєшся, прочитавши рубрику Катерини Міщук «Космічні подорожі». А ще Катерина підготувала цікавий матеріал про одну із найзагадковіших явищ природи – блискавку.

На сторіночці з вивчення англійської мови «Вчимося граючись» можна вивчити назви комах.

Наші авторки, Ольга Устимко, Ганна Мармоленко та Тетяна Савченко підготували «гантелі для мозку» у вигляді головоломок та цікавих завдань на логіку і кмітливість.

Осінь – пора ягід! А чи знаєте, що є величезна ягода – більша за людську голову?! Здогадалися, що це за ягідка?! Як її намалювати, навчить художниця Катерина Міщук.

Цікава гра для малих грибників – на останній, 24-й сторінці фестивалю.

Читання має надзвичайну, магічну силу» Про це йдеться в коміксах, які здобули призові дипломи дитячого конкурсу «ЧитайСвіт», що запровадили Всеукраїнська ініціатива «Додай читання» та Благодійний фонд «Бібліотечна країна». Два комікси юних авторів Віжічаніна Владислава та Дзюбенка Юрія, переможців конкурсу, ми надрукували у журналі. Курує проєкт Євгенія Пірог.

Отож, будьте з нами, бо з нами – цікаво і весело!

Серед художників – Юлія Петренко.

Обкладинка – Катерини Міщук.