На оселі СУМ в Еленвілі відновлено православну каплицю

0
79

Завершилося відновлення Української православної каплиці Успіння Пресвятої Богородиці на оселі Спілки Української Молоді в Еленвілі.

З цієї нагоди відбулося чудове свято, якого всі чекали.

Освячення каплиці та урочисте Богослужіння очолили Митрополит Української Православної Церкви США Антоній та Архиєпископ Даниїл разом з настоятелем Церкви Всіх Святих о. Віталієм Павликівським та з участю духовенства УПЦ США.

Владика Даниїл виголосив проповідь, закликаючи до оновлення нашого щоденного життя та взаємин між людьми та Богом, та подякував меценатам і жертводавцям.

З благословення Митрополита Антонія було відзначено Благословенною грамотою парафіян, які безпосередньо працювали над реставрацією каплиці‚ зокрема настоятеля парафії Всіх Святих в Ню-Йорку о. В. Павликівського орденом преподобного Іова Почаївського, а також було надано старшому братові Олегові Микулинському з братства св. Володимира при Церкві Всіх Святих орден свв. Великомучеників Бориса і Гліба  „За відданість Богові та Його Церкві“.

Після Літургії відбувся святковий пікнік, під час якого ведучі свята розповідали про цікаві факти з відновлення каплиці, яке тривало два роки.

За інформацією Газети української громади в Америці «Свобода»