“Крилаті” запрошують в осінь

0
68

Першовересень кличе до школи і нагадує, що журнал «Крилаті» – ваш незмінний друг не лише під час відпочинку, а й у навчанні.

Новеньке число журналу перенесе вас на 400 років у минуле – під мури Хотина. Саме там славні українські козаки на чолі з гетьманом Петром Сагайдачним перегородили Османській імперії шлях до Європи.

А яке спорядження має сучасний захисник батьківщини? Коротенький мальований словничок допоможе вам це з’ясувати.

Шукайте з «Крилатими» скарби в Аккерманській фортеці, дізнавайтесь про вигадані мови і самі вигадуйте! Вивчайте назви кольорів англійською мовою і, граючись, розучуйте англійську пісеньку і перевіряйте свою увагу й кмітливість завдяки численним цікавезним головоломкам. Мандруйте світом разом із СУМ – Спілкою Української Молоді, адже настільна гра, а також фішки і все необхідне уже є в журналі.

Кольоровий настрій створять для вас вірші Валентини Бондаренко, Тетяни Строкач, Наталії Погребняк, Тетяни Винник, Катерини Міщук, а також казка Тетяни Савченко.

До речі, вам сподобалась першовереснева обкладинка, авторкою якої є Марія Рудюк?

Таємницю, чому зірки мерехтять, відкриє художниця і письменниця Катерина Міщук. А ще разом із нею ви навчитесь малювати осіннє листя.

Цього разу в «Художній майстерні» взявся порядкувати Крилатик. Він пише справжні картини. Тож беріть ножиці і вирізайте класнючу саморобку!

Творіть, вигадуйте, навчайтесь і грайте разом із пригодницьким журналом для дітей «Крилаті»!

Передплатний індекс – 98891.