Захисти Надію Савченко – Заява Конґресу Українців Канади

0
319

028996cc-dddb-44ef-98d6-544866dd1e27

8-го березня 2016, Оттава. Конґрес Українців Канади у навечір’я світового дня підтримки Свободи Надії Савченко, який проводиться 9 березня оприлюднив наступну заяву:

“9-го березня незаконне слідство Росії над депутатом до Верховної Ради України та делегатом до Парламентської Асамблеї Ради Європи лейтенантом Надією Савченко відновлює судові слухання. 4-го березня Савченко розпочала сухе голодування (повна відмова від води і харчу) в знак протесту щодо її незаконного ув’язнення в Росії та раптове рішення суду про відкладення слухань і відмову суду надати останнє слово підсудному.

Савченко служила у Збройних Силах України на сході України, коли, у червні 2014 року її захопили прокремлівські терористи та насильно перервезли до Росії, де вона перебуває і до сьогодні як незаконно ув’язнена. Незаконне слідство Надії Савченко, базоване на сфабрикованих доказах  вже вкотре доказує про цинічне ставлення російського режиму до міжнародного права та повної зневаги прав людини.

Надія Савченко гідно, сміливо та по-героїчному відповіла на її незаконне ув’язнення та слідство. Її незламний опір до несправедливості є втіленням рішучості українського народу захистити свою країну проти брутального нападу Росії.

Конґрес Українців Канади закликає Канаду та всю міжнародну спільноту посилитии тиск на Російську Федерацію щодо негайного звільнення Надії Савченко та інших громадян Укарїни незаконно ув’язнених Російською Федерацією та  їхбезпечного  повернення в Україну.”

ЗАКЛИК ДО ДІЙ
Прохання взяти участь у мітингах та демонстраціях на підтримку Надії Савченко, які проходитимуть у таких містах Канади:
8-го Березня

Місто: Торонто
Час: 12РМ-7РМ
Місце: Консульство Російської Федерації, Toronto 175 Bloor St. E

Місто: Монреаль
Час: 5:45РМ
Місце: Philips Square

Місто: Ванкувер
Час: 6 РМ
Місце: Vancouver Art Gallery, 750 Hornby Street

9-го Березня

Місто: Tоронто
Час: 2 PM-6PM
Місце: Консульство Російської Федерації, Toronto 175 Bloor St. E

Місто: Оттава
Час: 6РМ
Місце: перед Посольством Російської Федерації, 285 Charlotte St.

Місто: Едмонтон
Час: 7РМ
Місце: Churchill Square

Місто: Калґарі
Час: 6:30РМ
Місце: Peace Bridge, Memorial Drive side

2.Прохання вживати #FreeSavchenko у твітері та поширювати повідомлення у знак підтримки Надії Савченко.

3.Прохання підписати Відкритий Лист  до Європейських провідників із закликом Прийняти негайні заходи з ціллю негайного і безумовного  звільнення  Надії Савченко https://www.ipetitions.com/petition/free-savchenko-open-letter-to-european-leaders