Осередки брали участь у акції ”Теплом зігріємо серця””

0
508

СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ КАНАДИ

ДОЛУЧИЛАСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ”ТЕПЛОМ ЗІГРІЄМО СЕРЦЯ”

ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНСЬКИХ БІЙЦІВ

 

Торонто, 11-го грудня, 2015 р. – Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії, Великобританії об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО.

Гостинці, в рамках акції «Теплом зігріємо серця», планують доставити адресатам напередодні дня Святого Миколая. Вантаж доправлять до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську та Києві.

Загалом СУМівці з США, Канади, Австралії, Великобританії, Німеччини та Бельгії надіслали в Україну понад 1500 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами.

У цій благодійній акції брали участь усі осередки СУМ в Канаді: Калґарі, Едмонтон, Вінніпеґ, Монтреаль, Оттава, Торонто, Етобіко, Міссіссаґа, Гамільтон, Ст.Катеринс, які зібравши поверх $8,000 обдарували понад 400 дітей.

«В першу чергу такі подарунки ми передамо дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні АТО», – розповів координатор акції, голова Спілки Української Молоді в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

«Звісно, що охопити всіх наша акція не зможе. Однак, віримо, – вона зігріє серця тих хлопців та дівчат, які втратили рідну людину, подарує відчуття свята тим, хто покинув рідну домівку», – каже Юрій Іляш.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української Молоді проводять вдруге. Минулорічна охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

IMG_9677 Miss #6DSCF2799St.Kit's-1IMG_9634 Miss #2DSCF2790St.Kit's-2christmas postcard Miss #8 DSCF2746 - Copy St.Kit's-4photo 2IMG_1720IMG_1718IMG_1716IMG_1713IMG_1712Ottawa