Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Конкурси СУМ

Конкурси СУМ

Конкурс Емблеми 70-річчя СУМ в Діаспорі

Закликаємо сумівців подати проекти відзнаки 70-річчя СУМ у Діаспорі, до 15-го грудня 2015р. за адресою SvitovaUprava@cym.org. Проект емблеми може бути поданий у формі готового художно-графічного зображення (не більше, чим 5 кольорів, бажано у векторному форматі), або можна подати концепцію емблеми (яку пізніше зможе розробити художник, покликаний СУ СУМ).

Заклик за проектами СУМівського онострою

Нагадуємо Крайовим Управам про попередній заклик щодо проектів сумівського однострою. Через проблематику, пов’язаною з замовленням частин сумівського однострою, щороку стає важче знайти відповідних виробників, які можуть виробити частини сумівського однострою у відповідних кольорах, стилях тощо. Більшість Крайових Управ сьогодні не можуть для Осередків своїх країн по відповідних цінах замовити потрібні частини однострою; тому, виринає щораз більший брак запчастин.
Світова Управа звернулася до всіх КУ СУМ з пропозицією, щоби Крайові Управи виготовили практичні проекти відповідного сумівського однострою, якого можна забезпечити для сумівців по всіх країнах світу. Зміни до сумівського однострою може ухвалити Світовий Конґрес СУМ. Черговий Світовий Конґрес відбудеться у червні 2016 року, тому просимо, щоби Крайові Управи вислали детальний опис своїх проектів/пропозицій до всіх Крайових Управ не пізніше, як до 15-го грудня 2015 року (і були готові формально представити відповідний проект на Світовому Конгресі).