Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Довідник

Довідник

Де можна дістати пароль?
Декотрі сторінки цього сайту доступні тільки сумівцям. Щоб отримати доступ до сторінок Тільки для Сумівців, вам необхідно вводити спеціальний пароль.

  • Інструкцію про те, як отримати пароль, можна дістати у місцевих організаціях СУМ чи осередках, де Ви є членом.

 

Чому пароль?
Часто надходять запитання, чому на нашому сайті стоїть пароль? Цей пароль існує для того, щоб убезпечити приватну інформацію членів нашої організації. Оскільки до нашої Спілки належить молодь, ми особливо обережно ставимося до питань безпеки та охорони приватної інформації. Ми перепрошуємо за незручність тих, хто не має доступу до цих сторінок, але просимо зрозуміти, що ми в першу чергу маємо обов’язок перед нашими дітьми. Читайте нашу сторінку про приватну інформацію на сайті.

 

Якою мовою?…
Сумівський веб-сайт створений для того, щоб подавати інформацію про Спілку Української Молоді для її членів та всіх, хто цікавиться цією організацією. Задля цього сумівські веб- сторінки доступні для перегляду кількома мовами.

  • Сторінки, які доступні всім, переважно зроблені двома мовами – українською та місцевою мовою (наприклад, сторінки СУМ в Америці появляються також по-англійськи).
  • Оскільки спільною мовою для членів СУМ у всьому світі є українська, сторінки Тільки для Сумівців доступні виключно українською мовою.

 

Хочете створити сайт для свого Осередку?
Осередки та інші сумівські організаційні структури можуть безкоштовно користуватися послугами СУМнету. Ми можемо Вам допомогти – пишіть нам.

 

Допоможіть!
Шукаємо авторів, журналістів, художників та спеціалістів з комп’ютерної техніки. Дописуйте, пропонуйте ідеї, статті або цікавий зміст. Пишіть нам!

 

Маєте ще запити?
Прочитавши ці статті, якщо Вам щось не зрозуміле, будь ласка звертайтеся до нас: CYMnet@cym.org

 

Завантажте 41 український шрифт!
Чудові шрифти!Завдяки фірмі Posada Fonts & Graphics, пропонуємо Вам чудові українські шрифти, якими можуть користуватися всі сумівці! Якщо Вам треба намалювати плакат чи видати україномовне видання або написати запрошення на імпрезу, ці шрифти Вам стануть у добрій нагоді. Читайте наші сторінки про українські шрифти!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.