Сумівський танцювальний гурток «Крилаті» з міста Бредфорду недвано виступав у продукції «Скрипаль на Даху»

0
466

Сумівський танцювальний гурток «Крилаті» з міста Бредфорду недвано виступав у продукції «Скрипаль на Даху» поруч з аматорським оперним суспільстві міста Морлей. Крістін Кастл з Національної Оперної і Драматичної Асоціації (НОДА) написала, що виступ, «дав аудиторії чудовий розваговий вечір».

«Скрипаль на Даху» встановлено в царській Росії, і розповідає історію про Тев’я, батька п’ятьох дочок, і його спробів зберегти єврейські культурні і релігійні традиції, незважаючи на мінаючий світ. Тев’є має вирішити що йому найголовніше, родина або традиції, коли в той час Цар висиляє євреїв з села Анатевки.

«Крилаті» танцювали в сцені “To Life/До життя” і під час весілля найстаршої дочки Тев’є, Цейтл, виконали “Флаконий Танець”. Національна Оперна і Драматична Асоціація прокоментувала на виступ “Крилаті”, ось так, «Додаткове насолоду для мене було бачити український танцювальний гурток Крилаті – який додав знамените закінчення до продукції». Вітаємо всіх які брали участь в прекрасній продукції.

Наступний виступ «Крилатих» буде підчас PyvoFest 2016 – фестиваль українського пива – в українському громадському центрі в Брадфорді в п’ятницю, 4-го листопада. Квитки вже на продаж на обидва вечорі фестивалю (4/5 листопада) через веб сторінку www.ticketsource.co.uk/ukieclublymanbd