Річний Сумівський Футбольний Турнір

0
444

Щорічний футбольний турнір футбол (5 на 5), відбудется у Брадфорді в суботу 5-ого березеня.
Турнір відбудеться між 1-ої та 6-ої години у Five Alive Soccer Centre, York Street, Bradford, BD8 0HR. Центр має дитячий майданчик, який буде відкритий для гостей.
Стокпорт є нинішні чемпіони турнір.
Щоб зареєструвати команди, треба контактувати Євгена Химера ([email protected] або 07787449675). Кошт реєстрації одної команди є £99 фунтів для семеро граців, і це включає тунір, їжа та вступ до забави. Можна вже зареєстрнватися за нижину ціну до 5-ого березеня, а після цього кошт буде £120.
СУМ у Бредфорді тоже хоче запросити жінок та дівчат брати участ у жіночий матч. Якщо ви зацікавленні, будь ласка зверніться до Євгена. Тоже хочемо запросити сенйорів зіграти матч “walking football”, знову,просимо контактуватись з Євгеном за більше інформації.
На закінчення футболу, СУМ у Баедфорді запрошує всі х до товарського клуб Лиман, де буде їжа, презентація і забава. На забаві виступає Полська-Українська рок група Tuhaj-Bej, які виступали на фестивал Культури в Манчестері. На підтримки Tuhaj-Bej виступає Klonk! З Гудерзфієлд. Квитки на забаву вже на продаж в клубі або через www.ticketsource.co.uk/ukieclublymanbd за £8 або £12 на дверах.
Не тільки музика буде на забаві але Smak, Польска кухня разом з ковбаса, вареники та бігус.
СУМ у Брадфорді запрошує всіх на це велике свято.