Annual National Rally

Our annual national rally takes place every year on the first Saturday of July at Tarasivka.

Ukrainian Dancing

From traditional to contemporary, the performances range from groups to duets.

Singing

We have our very own choirs including Manchester's own Volya and some great solo performances.

Official Opening

The official opening welcomes all branch members to gather for a short Mass and guest speeches.

Poetry

Far more than just buildings, we see property in terms of its larger context.

Saturday 6th July 2019

This year will be our 71st National Rally at Tarasivka, and this year will be a festival occasion. With a 3 hour concert showcasing all the talent from our branches, followed by a zabava in the evening.

Результати з Окружного Здвигу СУМ – “Південь” Лондон 30 Червеня 2019
«В єдності – наша сила!»

Декламації індивідуальні і збірнію

1.Молодше Юнацтво – Ос.лондон «Колискова Єднання» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 85%
2.Старше Юнатцтво – Ос.лондон «Героям Небесної Сотні» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 86%

Хори. (9 або більше осіб. Хор може мати лише звук одного супровідного інструмента)

3. Молодше Юнатцтво – Ос.Волтам Крос. «Смерека» ДРУГЕ МІСЦЕ – 74%
4. Молодше Юнатцтво – Ос. Лондон «Червона Рута» (Володи́мир Івасю́к) ДРУГЕ МІСЦЕ – 74%
5. Старше Юнатцтво – Ос.Лондон «Зажурились Галичанки» (сл. і музика Купчинський) ПЕРШЕ МІСЦЕ – 82%

Вокальні Виступи (сольо до октетів)

6. Старше Юнацтво – Ос. Волвергамптон. Брати Тома і Джов Гіббонс включно із ґітаром, виконують пісню «Чорна Гора» написав Василь Гонтарський. ПЕРШЕ МІСЦЕ – 89%
6а. Сеньйори/Дружинники – Ос.Волтам Крос « Під облачком » ПЕРШЕ МІСЦЕ – 86%

Вокально-Музичні Виступи (9 або більше осіб)

7. Молодше юнатцтво - Ос. Лондон «Водограй» (Володи́мир Івасю́к) ПЕРШЕ МІСЦЕ – 76%

Музичні Виступи (сольо до октетів, включно з музикантами)

8. Молодше Юнацтво - Ос.Волтам Крос. «Там на горі на Маківці»
ПЕРШЕ МІСЦЕ – 83%

Танцювальні Виступи (сольо до квінтетів)

9. Молодші Юначки - Ос. Ковентрі «Кошики» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 92%
10. Дружинники - Ос. Лондон «Бубном» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 79%
11. Старші Юначки - Ос. Ковентрі «Коломийка» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 95%
12. Старші Юнаки - Ос.Волтам Крос « Козацький Запоріжський танок з списами» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 78%

Сценічні Картини

13. Гурток старшого юнацтва - Ос.Лондон «Разом» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 88%

Танцювальні Гуртки (6 або більше осіб)

14. Старші Юнаки – Ос. Ноттінґгам «Чумак» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 76%
15. Старші Мішані- Ос.Дарбі «Вечорниці» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 90%
16. Старші Мішані- Ос.Лондон «Ой мамо, люблю Гриця» ДРУГЕ МІСЦЕ – 82%
17. Молодші Мішані – Ос. Волтгам Крос «Гречаники» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 78%
18. Молодші Мішані – Ос.Лондон «Український святковий» ПЕРШЕ МІСЦЕ – 78%

Результати з Окружного Здвигу СУМ - “Північ” Манчестер, 22 червня 2019 р

Деклямації

Суменята
1. Збірна «Намалюю Україну» (Наталя Зарічна) Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 86%

Молодше юнацтво
2. Франческа Робінсон і Лука Мулані «Причинна» (Тара́с Шевче́нко) Брадфорд ПЕРШЕ МІСЦЕ – 86%

Вокально-музичні виступи (9 або більше осіб)

З попередної записною музикою Молодше юнацтво
3. бірна «Попереду жахи-шляхи» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 82%

Танцювальні гуртки (6 або більше)

Суменята
4. Збірна «Гопачок» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 83%

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Молодші юначка
5. Сольо «Козачок» Стокпорт ПЕРШЕ МІСЦЕ – 83%

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Суменята
6. Квінтет «Чумак» Аштон ПЕРШЕ МІСЦЕ – 79%

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Молодші мішані
7. Квартет «Гопачок» Брадфорд ДРУГЕ МІСЦЕ – 74%
8. Квінтет «Зоря» Стокпорт ПЕРШЕ МІСЦЕ – 85%

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Молодші юнаки
9. Квартет «Запорожець» Аштон ПЕРШЕ МІСЦЕ – 88%

Сценічні картини

Гурток молодшого юнацтва
10. Леанна Завицьска «Гімнастичний Сон» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 87%

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Сеньйори/Дружинниці
11. Квінтет «Біля Річки» Стокпорт ПЕРШЕ МІСЦЕ – 92%

Танцювальні гуртки (6 або більше)

Молодші мішані
12. Збірна «Гопак» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 86%

Хори

Чоловічий (Сеньйори/Дружинники)
13. Збірна «За рідний Край» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ - 94

Вокальні Виступи (сольо до октетів)

Чоловічий (Сеньйори/Дружинники)
13А. Міраж «Мальви» Стокпорт ПЕРШЕ МІСЦЕ - 90

Танцювальні виступи (сольо до квінтетів)

Старші мішані
14. Тріо «Літні Дні» Аштон ПЕРШЕ МІСЦЕ – 91%

Танцювальні гуртки (6 або більше) Старші юначки

15. Збірна «Волошки» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 92%
Сеньйори/Дружинники - мішані 16. Збірна «Поліський Танець» Манчестер ПЕРШЕ МІСЦЕ – 94%
17. Збірна «Весела Гулянка» Стокпорт ПЕРШЕ МІСЦЕ – 94%

Regional North and South Rallies