На Львівщині стартував цикл тренінгів для молоді «Ідея змінює країну»

0
244

Упродовж березня-травня молодь Львівщини запрошують на цикл тренінгів «Ідея змінює країну».

Програма включатиме інтерактивне навчання, лекції та групові вправи, які дадуть змогу учасникам створити власну креативну ідею та знайти можливості її практичного втілення.

Тренінги проводитиме департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно із Львівською обласною організацією Спілки Української Молоді в Україні та Українським католицьким університетом.

Як повідомили у прес-службі Львівської  облдержадміністрації, лекторами та тренерами заходів будуть лідери обласних громадських організацій, успішні громадські діячі та керівники відповідних структурних підрозділів ОДА та райдержадміністрацій.

Відтак, організатори оберуть найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у підсумковому заході – Форумі ідей, який відбудеться у кінці травня у м. Львові.

 Основна мета акції – сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління у районах та містах області, в тому числі дати можливість реалізувати кращі ідеї.

За два місяці організатори планують провести тренінги з проектного менеджменту у понад 40 населених пунктах Львівської області та охоплять більше 1000 учасників.