Про табір “Великого бажайте”

0
535

З 19 по 27 червня у Реколекційному центрі Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ відбувався Львівський обласний виховницько-відпочинковий табір «Великого бажайте». На таборі, окрім львівських, були присутні сумівці з Києва, Сміли, Великої Турі та Хмельницького. Львівський обласний осередок представляли сумівці зі Львова, Стрия, Нежухова, Розвадова, Червонограда, Дрогобича та Трускавця.
На таборі було 34 юнацтва та 20 представників команди та виховницько-інструкторського складу. Ми мали 4 рої: 1 рій суменят – «Нащадки козаків», 2 рої молодшого юнацтва – «Спритненькі тигренята» та «Терті пляцки», 1 рій старшого юнацтва – «Нові будівничі». Також були присутні діти українських військових сумівців.
Табір був присвячений Мирополиту Андрею Шептицькому. Ми слухали різні гутірки, про командну роботу, Митрополита Андрея Шептицького, про лідерство, права та обов’язки громадянина України та історії українського війська. Мали катехизацію на теми, що таке молитва та як правильно молитися, Заповіді Божі, християнські чесноти, літургії. Проводили майстер-класи з театральної імпровізації (за що щиро дякуємо театру «Імпро»), першої медичної допомоги, військової тактики, визволення і транспортації поранених, розмальовували річкові камінці, будували дамбу від повені. На жаль, через погодні умови мали всього дві мандрівки: одну в гори, а іншу до сільського храму на недільну святкову літургію.
Храм, в якому ми відбули недільну літургію був тим місцем, де служив на парафії Михайло Вербицький – автор музики Гімну України «Ще не вмерла Україна».
Проводили спортивні змагання з футболу, сумболу, боулінгу, козаки-татари. Таборовики писали листи до друзів-сумівців, зокрема у США, Канаду, Бельгію, Австралію, Францію та Велику Британію. Тепер з нетерпінням очікуємо на цікаве листування, віримо та сподіваємося, що кожен отримав свого листа.
Окрасою кожного дня були вечірні програми: представлення осередків, представлення роїв, вечір патріотичної пісні, пісенний вечір «Х-голос табору», «Розсміши кума», вечір театральних імпровізацій, вечір кращих моментів табору. Протягом всього часу діяла таборова пошта, яка вчасно доставляла листи таємним друзям.
Команда табору висловлює щиру подяку всім, хто долучився до підготовки та функціонування табору, зокрема сумівцям з Хмельницького та Київського осередків, українській Греко-Католицькій церкві, Українському католицькому університету, волонтерам АТО. Сподіваємось, що табір дасть запал молоді для подальшої праці в осередках, розбудови нашої організації та укріплення суверенної української держави.