Діяльність Старшого Юнацтва – Рій Орли – 2018 – 2019

0
64

Рій Орли з Йонкерсу того року мали нагоду бути парнум роєм Козаки з Пассейку. Головні мети наших проєктів були Українські сольдатів та дружність між роями та осередками.

Збірка Гарчів
Збірка Гарчів

1-а засада була збір фондів для нашого осередку. Рій Козаки організував “Super Bowl Pool.” Вони назбирали $270. Ми до того долучилися і назбирали їжу та фонди на суми $60 та 224 фунтів. Ми то передали до Westchester Food Bank в імени Голодомору.

 

Кількість гарчів передано

 

2-а засада ми здійснили разом із Козаками.

Листи до Моряків

12го травня, 2019, ми писали листів до моряків які Російська флота взяла у полон. Наш рій написав 12 листів і Козаки написали 12 листів якій ми відправили морякам. Наші виховники зв’язали цю подію з трьома річницями які підкреслюють українське прагнення за незалежність. А саме:
– 100 років від злучення України 22 січня 1919р.
– 15 років з Помаранчевої революції
– 5 років з Революції гідності

 

Юнацтво пише листи до моряків
Юнацтво пише листи до моряків

 

3-та засада була старше юнавтво та рій Лебеді створили збірник коштів під назвою «Ski for Ukraine». Наш рій до того також прилучувся та допомагав. Подія завершилася під час лижної подорожі організована Українською асоціацією лижів на гірськолижний курорт Jiminy Peak в м. Хенкок, Массачусетс, 9го Березня, 2019, з метою підтримки реабілітації поранених українських солдатів. $2500 було зібрано для організації Revived Solders Ukraine. Рій з Пассейку помогли з реєстрацтвом та брали участь.

Члени роя Лебеді та Орли проводять реєстрацію