У Австралії завершився СУМівський табір

0
151

По-сумівськи – на таборі, зустріли новий рік СУМівці Австралії, які зібралися на виховно-відпочинковий табір “Шануй минуле – будуй майбутнє”.

Організували та провели його на оселі “Карпати” друзі та подруги з осередків CУМ ім. Гетьмана Івана Мазепи в Мельбурні та  ім. Степана Бандери в Джілонґу.

А присвятили табір 65-літтю осередку CУМ в Мельборні та 70-літтю відновлення CУМ в Діаспорі.

Його учасників, а це понад 150 осіб, привітав комендант табору др.Микола Cолочинський, який представив гостей  з-за меж Австралії: голову Виховної Ради КУ CУМ в Америці подр.Христю Бігун та подр.Оксану Бігун.  

Програма табору включала гутірки для кожного підтабору, спів, спортові заняття, заняття з бойового гопаку, мистецьку програму і мандрівки в терен.

Також СУМівці мали нагоду зійтися на Таборовий Cвятвечір, де виховний склад підготував чудовий вертеп, заспівали коляди, та, як одна велика родина, ділилися традиційними стравами.

Управи осередків та організаційний комітет табору, висловлюють велику подяку владиці Петрові Cтасюку за його активну участь в таборі, та довголітню підтримку та подр.Христі й Оксані Бігун за їхню активну участь і великий вклад у виховну програму табору.

Більше світлин з табору можна знайти тут: https://goo.gl/photos/CLbRzUhp8NWC12dj6