Підтримуй проект 75-ліття СУМ в Діаспорі!

0
237

25 квітня цього року, минають 75 років з часу відновлення «Спілки Української Молоді в Діаспорі».

Саме в той день, в місті Мюнхені на Дахауерштрассе 9/ІІ, за участю патріотів України, відбулося перше організаційне засідання з відновлення СУМ та створено організаційне бюро з поділом обов’язків.

З цього приводу Крайова Управа Спілки Української Молоді в Німеччині прийняла рішення відзначати цю історичну подію, в можливостях пандемії. А, зокрема, –  встановити пам`ятну таблицю в катедральному храмі Покрови та Андрія Первозваного міста Мюнхен (УГКЦ), в пошані та пам’яті тих, хто відновлював СУМ на еміграції та віддано працював для її розбудови та скріплення.

Над авторським проектом таблиці працює скульптор Ігор Семак з м. Калуш (Україна). Плита матиме приблизно величину 60х80 сантиметрів і буде вилита з бронзи, в львівській ливарні підприємства «PikArt».

На ній будуть зображені: Небесний Покровитель СУМ св. Архистратиг Михаїл, сумівські гасла «Бог і Україна» та «Честь України – Готов Боронити», напис в українській та німецькій мовах: «В пошані основоположникам Спілки Української Молоді в Діаспорі – Мюнхен 25.04.1946 р. – Zu Ehren der Gründer der Vereinigung der ukrainischen Jugend in der Diaspora». Вартість проекту – 1500 €.

Щоби втілити в життя цей задум, звертаємося до членства СУМ, симпатиків, добродіїв та патріотів України із закликом підтримати цей проект Вашою щирою фінансовою пожертвою! За бажанням, Вам буде надано Крайовою Управою посвідка про вашу пожертву.

У такий спосіб, Ви зробите свій особистий внесок для збереження української історії  в діаспорі, і що найважливіше, станете меценатом, який демонструє свою вдячність та повагу Всім, хто віддано працював для нашої великої Спілки, в тому числі – наші з Вами рідні та близькі!

Збірка коштів триватиме до 25 квітня 2021 року; продовження акції не виключене. Вашу фінансову пожертву просимо надіслати на цей рахунок:

Vereinigung der Ukrainischen Jugend in Deutschland e.V.

Stadtsparkasse München

IBAN: DE97 7015 0000 1003 7889 55

BIC: SSKMDEMMXXX

Verwendungszweck: CYM 75 * ваше ім`я, прізвище, країна*

Урочисте встановлення таблиці  відбудеться в Квітну неділю, 25 квітня 2021 року, в катедрі УГКЦ м. Мюнхен, після Архієрейської Божественної Літургії (початок богослужіння об 11:00 год). Цей день Світова Управа СУМ проголосила «Днем молитви» за нашу спілку та поминання всіх СУМівок і СУМівців, яких вже немає між нами. Також здійснюватиметься онлайн-трансляція урочистостей.

Осіб, які хочуть брати участь у відправі та церемонії відкриття меморіальної таблиці СУМ, просимо обов`язково, через карантинні вимоги, зголосити свою участь завчасно в парафіяльному бюро за телефоном : 089/651 29 09-0  або по E-Mail: [email protected]

Дорогі Подруги і Друзі! Прийміть вже тепер слова нашої щирої подяки за вашу фінансову пожертву для встановлення пам’ятної таблиці!

Для ознайомлення Вас з проектом подаємо фотографії з перших  його кроків.

І надалі будемо інформувати Вас про наступні кроки проєкту на наших сайтах:

Facebook: https://www.facebook.com/CYM.Germany/

Instagram: https://www.instagram.com/cym.germany/

und über unsere Homepage https://cym.org/deu/de/

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ – ГОТОВ БОРОНИТИ! Крайова Управа СУМ в Німеччині