Осередок СУМ в Пассейку розпочав свій навчальний сезон у благодійному напрямку. Сумівці взяли участь у Благодійній Акції «Теплом Зігріємо Серця» разом із багатьма іншими осередками СУМ по цілому світі. Уже п’ять років ми збираємо нові речі для дітей в Україні, життя яких було розбито війною. Деякі з них втратили батьків на війні, а інші були змушені переселитися з воєнної зони. Ми поставили перед собою важливу мету спонсорувати 200 дітей у Дніпрі, Кагарлику та Калуші.

Сумівці, дружинники та члени української громади всі поділилися своїм часом та пожертвами на виконання нашого проекту. Всі спонсори прийняли участь і забезпечили дітям новий одяг. Вони купили куртки, шапки, рукавички, теплі шкарпетки, цукерки та рюкзаки.

Місцеві підприємства також підтримали нашу акцію грошовими пожертвами. Особливо, ми хочемо подякувати Федеральній Кредитній Спілці «Нова», Фундації «Народний Дім», «Best Carpenter», «Ukraine Express» та «Wal-Mart» за їхню щедрість.

Спільними зусиллями, цього року ми підтримали 202 потребуючих дітей. Все було гарно спаковано в рюкзаки і передано для них в Україні. Дякуємо «Ukraine Express» за спонсорування вартості доставки та за участь у нашій акції уже другий рік. Разом ми робимо різницю!