Літні Табори 2020

Табори по цілій Канаді є відкликані!

Дорогі Батьки і Таборовики!

З великим жалем, повідомляємо Вас, що після консультацій з поодинокими Таборовими Комісіями, Крайова Управа на своєму засіданню, яке відбулося 6 травня цього року рішила одноголосно закликати організаторів таборів відкликати цьогорічні літні табори! 

Причина очевидна – ситуація з вірусом COVID-19 і небезпека зараження коронавірусом в обставинах таборування великої кількості дітей.

Поодинокі Таборові Комісії, продовж останніх кількох тижнів відбули ряд засідань де обговорили питання відбуття чи відкликання літніх таборів. Беручи під увагу найважніше – безпека і здоров’я нашого членства(юнацтво, виховники, команда, технічний персонал, тощо), вони прийшли до висновку, що не-можливо забезпечити необхідні гіґєнічні та дизінфекційні протоколи і дистанційні обмеження і тому рішили відкликати літні табори. 

Незважаючи на вище сказане, повідомляємо, що також рішено розглядати різні можливості відбуття чи то віртуальних таборів чи можливо навіть Осередкових Денних Таборів при домівках продовж літа, про що Вас повідомимо чимскоріше!

За дальшими інформаціями звертайтеся до канцелярії КУ СУМ – [email protected] .

Зичимо Вам усім кріпкого здоров’я, бережіться і ГАРТУЙСЬ!

DAY CAMP 2021