Повідомляємо, що згідно з рішенням Окружної Ради Осередків СУМ південного Онтаріо, цьогорічне СВЯТО ВЕСНИ відбудеться разом із відновленим Українсько-Канадсько музичним фестивалем ЗОЛОТИЙ КЛЕН у суботу 22-го червня, о год. 4:00 пополудні на оселі СУМ „Веселка“ під цьогорічним гаслом, намічене Світовою Управою СУМ:

«В єдності – наша сила!»

Як вище зазначено, цьогорічне Свято Весни, відбувається разом із музичним фестивалем ЗОЛОТИЙ КЛЕН який розпочинається о год.10:00 ранку і триватиме до півночі. Фестиваль, зорганізований спільними силами СУМ, Ліґи Українців і Ліґи Українок Канади включає музичні виступи як і також гри і забави для дітей, включно з дитячими атракціонами, ярмарок, купелем у басейні та багато інше. Також повідомляємо, що на оселю в цей день заїдуть учасники Велопробігу від Осередку СУМ Міссісаґа на Веселку!

ПРОГРАМА СВЯТА ВЕСНИ

Повідомляємо, що з огляду на музичну і розвагову програму у зв’язку з фестивалем, окрема програма традиційного Свята Весни обмежується виключно до організаційної частини, тобто вручення ступенів юнацтві та членству.

КОШТИ ВСТУПУ АБО/І ДОПОМОГА

$20 – ДОРОСЛІ (18+) незалежно чи носять однострій чи ні

$10 – СТАРШЕ ЮНАЦТВО (12+) незалежно чи носять однострій чи ні

Вступ для МОЛОДШОГО ЮНАЦТВА (менше 12) БЕЗПЛАТНИЙ

Замість традиційних Комісій тому що потрібно лише Святочно-організаційну (комендант, бунчужний і ведучий) організатори фестивалю Золотий Клен шукають за волонтирами у проведенні фестивалю. Якщо Ви зареєструєтеся за нижче поданим лінком і готові взяти на себе дві черги (two shifts) по дві години (разом 4), вступ на фестиваль БЕЗПЛАТНИЙ!

2019 ZOLOTYJ KLEN FESTIVAL VOLUNTEER SIGN-UP SHEET

Наше членство закликаємо чисельно прийти і допомогти в успішному проведенні фестивалю, який очевидно вимагає багато зусиль, праці та труду. Тому закликаємо Вас до активної співпраці та допомоги.