Home СУМ в Канаді Вінніпеґ ПРОВІДНИЦЬКИЙ СЕМІНАР в ЕДМОНТОНІ

ПРОВІДНИЦЬКИЙ СЕМІНАР в ЕДМОНТОНІ

0
ПРОВІДНИЦЬКИЙ СЕМІНАР в ЕДМОНТОНІ

Провідницький Семінар відбувся паралельно до ХХХІI Крайового З’їздуСУМ від 1 до 3 березня 2019 р. в Едмонтоні. В семінарі брали участь 26 членів старшого юнацтва і молодих дружинників з осередків Калґарі, Едмонтон, Міссісаґа, Етобіко. та Монтреаль, з яких п’ятеро завершили всі три модулі Провідницького Семінару. 

Семінаремпровадилиподр. Ірка Шуст-Данкович та Маруся Вовк, а додатковими викладачами були о. Петро Бабей, Oлеся Луців-Андрійович, Юрій Шуст, Ліда Єндрієвська, Данило Мусієнко, Іван Федина, Taрас Подільський і Мартин Стасюк. Програма семінару складалася з трьох основних модулів, а саме “Провідництво”, ”СУМознавство” та “Сучасна Україна”.

В робочих сесіях модулю “Провідництво”учасники мали нагоду опрацювати основи провідництва: особисті здібності, комунікація, стилі керівництва, відповідальність і підзвітність, мета і візія. У модулі “СУМознавства”учасники  розглядали ролю СУМ у вищих громадських надбудовах, як КУК і СКУ, різні стяги дружинників та взагалі організаційну структуру. Модуль про ”Сучасну Україну” охопив приклади різних проєктів якими ми можемо допомогти Україні. 

 Учасники також брали участь у пленарних сесіях ХХХІІ Крайового З’їзду та в бенкеті з нагоди святкувань 70-ліття Осередку СУМ в Едмонтоні як і Святій Літургії. Кульмінаційною точкою програми було відзначення офіційною грамотою і відзнакою всіх учасників, які успішно завершили всі три модулі, а саме: Лариса Лущкі, Віта Хміль і Софія Свірська(О СУМ Монтреаль); Наталя Солецька і Марко Бойчук(О СУМ Едмонтон).

Крайова Управа з цього місця хоче поґратулювати всім випускникам Провідницького Семінару і також користає з нагоди, щоби подякувати усім доповідачам і організаторам Семінару за їхню участь і посвяту часу для наших майбутніх провідників. 

Більше фотографій Ви можете знайти за цим посиланням ”альбом Крайового З’їзду”.