Лист від Крайової Управи СУМ Канада – сл. п. Адріяна Нарожняк

0
246

cross

8 вересня 2014 р.

СУМівці по всій Канаді в п’ятницю з невимовним смутком сприйняли вістку про втрату нашої дорогої подруги Адріяни (Аді) Нарожняк – та ще й в такому молодому віці.

А особливо тяжко вдарила ця вістка в серце кожного члена Крайової Управи, оскільки вона до кінця свого життя занимала активну посаду в нашій Спілці, як голова Крайової Контрольної Комісії.

Дехто з нас мав насолоду дружніх стосунків з подругою Аді вже декільа десятиліть. Ще й прийшлося посміятись та поспілкуватись з нею недавно, підчас цьогорічного Свята Весни на Веселці. Помимо того, що вона вже була важко хвора, не можна було запримітити браку навіть найменшої крихітки нам усім відомої її душевної сили й запалу.

Подруга Адріяна ревно любила СУМівське життя, і ніколи не оминала нагоди служити своїй Спілці та свойому народові. Засмучена українська громада сьогодні стала біднішою відходом у вічність цієї жвавої, унікальної особистості. Другої Адріяни на світі не знайдемо.

Прибитій горем родині – мужеві Стефанові, батькові Тарасові, сестрі Ліді й братові Юркові засилаємо найглибші співчуття за Вашу таку невимовну втрату. А й водночас шлемо найсильнішу СУМівську молитву Господу Богу, за упокій душі нашої подруги, водночас дякуючи Всевишньому за нагоду разом з Аді гартуватись на невмирущу службу Богові й Україні.

Нехай канадська земля буде їй пухом. Вічна їй пам’ять.

Честь України – Готов Боронити!

За Крайову Управу СУМ у Канаді

Роман Британ, голова