Табір Смолоскип на Верховині – Додаткові знімки з 2-го тижня табору

0
359

Виховно-відпочинковий табір “Смолоскип” імeни Василя Симоненка відбувся від 12 до 23 липня на оселі СУМ Верховина в Чертсі Квебек. Цьогорічним гаслом таборy були слова Василя Симоненка “Народ мій є, народ мій завжди буде!“. Команда складалася з наступних осіб: комендант – Михайло Міґелич, бунчужний – Захар Кушнір, головна виховниця – Наталя Кардаш, писар – Софія Свірська, обозна – Соня Кулицька, обозний – Никола Ганич-Маркот, медсестра – Христина Ганич і референти самодіяльности – Оксана Ґерич і співу – Віра Кулицька. Завдяки відданості і дружньої співпраці нашої команди табір був дуже успішним.

DSC_0014

В таборі брали участь 41 членів юнацтва та 13 членів командного і виховного складів. Були три рої юнаків і три рої юначок. Наймолодший курінь називався Канадійські Козаки, cередній – Січові Стрільці, a найстарші юнаки – Дружинники Української Повстанської Армії. Курінь наймолодших юначок називався Сумівські Вогнi, cередній – Шeстoдеcятники, а найстарші юначки – Cоняшники.

DSC_0010

Учасники табору брали участь у різноманітних зайняттях, гутірках та забавах. Кожний день юнаки та юначки брали участь у спортi, ручних роботах і лекціях співу. Таборовики також зорганізували і брали участь у Вечорі Штук, в святі Івана Купала, прогулькax та в Таборовому Весіллю. Вони вчилися як будувати вогники, мандрувати по лісі та жити без загальних зручностей.

DSC_0018

Подруга Оксана Ґерич відповідалa за ручні роботи і заохочувала дітей вживати їхні творчі думки під час гутірок. Продовж першого тижня подруга Оксана з таборовиками виготовили гавайські спідниці ”гула” і квітчасте намисто ”леї” щоби могти носити на гавайській вечірці ”Луау”. Під час другого тижня кожен юнак та юначка мали можливість зробити браслети, писали листи та малювали знимки які були відправлені для вояків в ATO.

Подруга Віра Кулицька відповідалa за музичну програму на таборі. Вона створила чудову музичну програму, де юнаки та юначки мали нагоду ознайомитися як і з сучасною так і традиційною українською музикою. Протягом двох тижнів кожний курінь навчився пісню яку вони співали під час першої ватри та на кінцевoму концертi.

DSC_0060

Цього року таборовики мали нагоду поїхати на двi дуже цікаві прогульки. Першого тижня табір поїхав до “Arbraska” де юнаки та юначки брали участь y “high ropes course”. Через тиждень табір поїхав до “Camp Boute-en-Train” де юнаки та юначки мали можливість взяти участь у різних зайняттях, включаючи: водні гірки на березі озера, їхали на канойках, “obstacle” курси в лісі, стрільба з лука, а також міні-патт.

Разом гартувались проти елементів – дощів, холод, і все ж таки комарів. Як друг Михайло написав в газетці, “незабувайте нашу таборову назву “Смолоскип” і цe що вонa має символізувати в нашому житті. Смолоскип це те, що приносить світло і показує нам дорогу. Нехай цей сумівський смолоскип – а це наше гасло ‘Бог і Україна’- буде вашим світлом, і покаже вам дорогу правди і гідності у вашому житті.”

DSC_0054

Успіх нашої програми завдячуємо друзям та подругам виховного складу. Я щиро дякую членам команди, референтам, виховникам і впорядникам за їхню відданість і співпрацю. Ми всі спільно старалися весело зiгріти вашу юнацьку душу, з’єднати наші душі і серця, та покращити таборову дружбу. На кінець хочу подякувати усім таборовикам за їхню витривалість і співпрацю та бажаю всім всього найкращого.

Додаткові фотографії, Ви можете знайти в нашій ґалереї www.cym.org/ca/gallery

Гартуйсь !

подруга Наталя Кардаш