Щорічна фінансова кампанія харитативної установи ‘United Way’

0
222

Уже надійшла осінь! Як нам усім відомо, це також початок щорічної фінансової кампанії харитативної установи ‘United Way’, яка збирає пожертви по корпораціях де ми затруднені. Чи Ви знали що Ви маєте право призначувати Вашу дотацію на харитативну організацію Вашого вибору?

Надіємося що Ви вибирете нас – Спілку Української Молоді в Канаді (СУМ)!

Як можна це зробити? Коли Ви виповнюєте Вашу дотаційну анкету в роботі, Ви мусите подати слідуючу інформацію:

Charity Name:                                 Ukrainian Youth Associations Charitable Trust

BN/Registration Number:              108148461 RR0001

Address:                                           9 Plastics Avenue, Toronto, Ontario, M8Z 4B6

Дотації через заробітню платню швидко помножуються. Наприклад $20 тижнево ($40 що два тижні) означає що Вами призначена харитативна організація отримає $1,040. Через заощадження яке Ви отримаєте через звільнення з податків, кошт Вашої дотації приблизно виносить $660.  Якщо Ви входити в категорію осіб, котрі вперше стали жертводавцями або Ви не подали жодні пожертви на звільнення з податків за останніх п’ять років, тоді Ви напевно отримаєте статус “First-Time Donor’s Super Credit”, що означає що після звільнення з податків дійсний кошт Вашої дотації виносить лише $389.

Якщо Ви рішите призначити дотацію на СУМ почерез кампанію United Way, просимо Вас повідомити нас через електронну адресу [email protected] або телефонічно 416-537-2007, щоб ми могли не лише Вам особисто подякувати але і запевнити, що ми отримали Вашу дотацію. Ви також можете нас повідомити на яку ціль Ви хочите призначити Вашу дотацію, як наприклад на загально виховні та оперативні потреби СУМ або на специфічний проєкт так як проєкт розвитку Оселі Веселка через фінансову кампанію Разом Будуймо Майбутнє.

 

Дякуємо Вам за Вашу підтримку!