ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СУМ КАНАДИ в ОТТАВІ

0
130

 

В днях 24-26 лютого 2017 року в Українському Домі Осередку СУМ ім. Короля Данила в Оттаві, Онтаріо відбулися Річні Загальні Збори – Пленум Крайової Управи СУМ у Канаді. У Пленумі взяли участь 41 делеґатів i один гіст з девяти осередків СУМ, а саме: Вінніпеґ, Гамільтон, Едмонтон, Етобіко, Калґарі, Міссіссаґа, Монтреаль, Торонто і Оттава.

Загальні Збори розпочалися молитвою і вшануванням делеґатами Пленуму хвилиною мовчанки пам’ять сумівців, які впродовж останнього року відійшли у вічність. В дальшому слові, голова КУ, подр. Тамара Татарин привітала делеґатів і учасників Провідницького Семінару та побажала усім присутнім корисних і плідних нарад.

Президія Пленуму працювала у складі: Юрій Брода (КУ\Едмонтон) – предсідник, Маруся Костів (Етобіко) – заступниця предсідника, Наталя Мелиш (Калґарі) та Павел Стех (Міссіссаґа) – секретарі. Перша частина Пленуму включала звіти Крайових Органів СУМ у Канаді, а саме: голова, Тамара Татарин звітувала за цілість Крайової Управи інформуючи делеґатів і учасників Провідницького Семінару про багатогранну діяльність нашої Спілки протягом її першого року каденції. За нею слідували фінансовий звіт, який представив екзекутивний директор Спілки, др. Г. Несмашний як і також звіти Харитативного Фонду та з Залізного Фонду ім. Михайла Ґаландюка. Відтак слідували звіти Товариського Суду, який прочитала голова, подр. Ірка Шуст-Данкович і Контрольної Комісії, член, др. Марко Дячун – член.

Наради першого дня завершилися дуже цікавими представленнями слайдів про Всеканадський мандрівний табір з нагоди 150-ліття Канади літом цього року, маршрут якого включає між іншим оглядини міст Оттави, Монтреаль і Квебек і з нагоди 70-ліття СУМ у Канаді запланованого табору для дружинників літом 2018 року до Аласки.

 

Суботу, другий день Пленуму, розпочато сесію виключно для голів Осередків з членами Крайової Управи для аналізи проробленої праці. Відтак розпочалися паралельні робочі сесії: виховна – на теми ‘Обмін думок – представлення і аналіза осередкових проєктів’, ‘Майстерня – Проєкти у зв’язку з 150-літтям Канади на всіх рівнях’, ‘Які очікування і потреби осередків стосовно Вишкільного табору’. Комунікаційна сесія зосередилася над питанням ‘branding’ і стратегіями для поповнення наших рядів” а фінансова сесія розглянула, оподаткування осередків, бюджети КУ СУМ і оселі Веселка як і також проєкти для направи або будови цільковито нового басейну на оселі Веселка.

 

По полудні паралельні робочі сесії продовжувалися: виховна – ”Майтерні на теми 70-річчя Акція Вісла і 125-ліття Патріярха Йосифа Сліпого”. На Організаційній сесії представлено різного роду маркетінґ матеріялів і стратегій а в дальшому знайдено розв’язки для постачання одностроїв.

Ввечорі відбулася родинна вечеря з музикою з участю членів місцевого Осередку, яку відкрив їх голова, др. Володимир Усик. Словами привітів виступили перший секретар амбасади України до Канади, пані Надія Воздіган й екзекутивний директор Конґресу Українців Канади, Ігор Михальчишин, котрі тепло привітали сумівців з цілої Канади. Короткою промовою виступила, голова Крайової Управи СУМ Канади, подр. Тамара Татарин, котра наголосила важливість складання цеглини нашого спільного майбутнього –як на рідній Матері-Україні, так i на терені наших адаптованих поселень.

Неділю, 26-го лютого делеґати розпочали Святою Літургією у православному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, де в особливо теплий спосіб привітав делеґатів СУМ та побажав дальших успіхів на прославу Бога та добра України отець Ігор Охрімчук. На завершення Служби Божої відправлено панахиду в честь загиблих Небесної Сотні.

Остання спільна сесія Пленуму включала точку про пляни ‘Відмічення 70-ліття СУМ у Канаді’, короткi звідомлення з робочих сесій і прийняття бюджетів на 2017 рік. Завершилися Загальні Збори дуже цікавим предтавлення про життя і діяльність Митрополота Андрея Шептицького, директором Інституту Східньо-Християнських Наук ім. митр. Андрея Шептицького, отцем Петром Ґаладзою.

Крайова Управа дякує всім тим, які своєю співпрацею причинилися до успішного проведення Пленуму КУ СУМ, нашим доповідачам-гостям, які не жаліли ні труду ні часу, щоби збагатити наш Пленум, зокрема місцевому осередкові СУМ ім. Короля Данила в Оттаві на чолі з його головою, др. Володимиром Усиком.

За додатковими фотографіями просимо заглянути в нашу фейсбук ґалерію