Tабiр ”Дерево життя” для дітей-переселенців і дітей воїнів АТО в Україні

0
129

 

Третій з черги благодійний Табір для 120 дітей бійців АТО і переселенців  під назвою ”ДЕРЕВО ЖИТТЯ” відбудеться в днях 31 липня – 12 серпня 2017 року на базі ”Чайка”, смт. Лазурне, Херсонська область.

Якщо перший табір нарахував участь 75 дітей, то цьогорічний табір знову ж зорганізований Крайовою Управою СУМ в Україні під патронатом Світової Управи  буде в два рази більший і нарахуватиме 150 дітей і виховників.

Подібно як і минулих роках, фінансовий тягар у зв’язку з цим благодійним табором в сумі прибл. $25,000 американських, розподілений між Світовою і всіма Крайовими Управами. Очевидно, що найбільші зобов’язання взяли на себе КУ США, Канада й сама Україна. Отож закликаємо все членство почерез Управи Осередків допомогти нам збирати принайменше US $5,000, щоби здійснити цей надзвичайно важливий благодійний проєкт.

Для того, ми, як і минулого року, щоби захопити якнайширше коло жертводавців – українців і канадців, запускаємо кампанію crowd-sourcing. Закликаємо Вас заглянути на вебсторінку https://www.generosity.com/emergencies-fundraising/send-a-ukrainian-displaced-child-to-camp-2017 і поширити цей лінк.

Зверніться не лише до других СУМівців але всіх Ваших українських і канадських товаришів і знайомих, взагалі до будь-кого, хто може і хоче допомогти щоби здійснити цю благородну мету. Ніяка сума не є замаленькою! Разом, ми зможемо довершити нашу мету і зібрати принайменше $5,000 щоби вислати 120 потерпілих дітей на табір.

Програма табору розрахована на дітей воїнів АТО та дітей-переселенців тa напрямлена на полагодження порозуміння між цими категоріями дітей, оскільки в Україні зароджується ця проблемаУкраїни. Таборова програма акцентуватиме увагу учасників на генетичному коді українця (йтиметься про важливість для людини походження, традицій, звичаїв) через вивчення обрядів і звичаїв.

Mи – сумівці, гаслом яких є Бог і Україна маємо моральний обовязок допомагати нашій рідній батьківщині зокрема в цей для неї дуже важкий час. Отож допоможіть нам успішно завершити це благородне діло! Ми хочемо, щоб ці діти у всі часи лишалися вірними єдиній і неподільній Україні, були горді зі свого походження і незалежно від місця їхнього майбутнього проживання несли український дух.

Додаткові інформації про цей табір Ви можете знайти на вебсторінці: https://cym.org/tabir/derevo-zhytia/

Подивіться на відео з минулорічного табору ”Ми – Україна!„