Ювілейний Прапор у Калґарі

Hello

0
151

Після подорожі Лондоном, Ювілейний Прапор СУМ, перетнувши океан, потрапив на захід Канади до міста Калґарі, яке розташоване біля підніжжя Скелястих гір і було місцем проведення XV Зимових Олімпійських ігор 1988 року.

Наш осередок імені полковника Євгена Коновальця мав велику честь приймати естафету Ювілейного Прапору з нагоди 75-річчя відновлення СУМ у діаспорі. 

Прапор розпочав мандрівку нашими теренами з Сумівської Домівки, де ми зустрічаємо наших гостей з України та світу і де проходять наші сходини.

З пагорба над дорогою Пам’яті (Memorial Drive) відкривається чудовий вигляд на ділове серце нашого міста, де розташовані корпоративні офіси багатьох світових компаній.

З мосту на Центральній вулиці можна побачити колись найвищу будівлю в центрі міста – Вежу Калґарі (Calgary Tower).

На Олімпійській площі у 1988 році проходили нагородження переможців Олімпіади і протягом всього часу проведення ігор горів Олімпійський вогонь. Також на цьому місці відбувся СУМівський злет, на якому наші СУМівці стали з українськими прапорами та співали український гімн коли спортсмени з Совєтського Союзу отримали медалі. 

Площа перед одним з найвищих будинків у центрі Калґарі є найбільш відвідувана, бо тут розташована мистецька інсталяція у вигляді величезної голови “Країна чудес”.

Центр міста з лівим берегом річки Бов (Bow River) з’єднує велика кількість пішохідних мостів. Міст Миру є одним з них.

Скелясті гори починаються кілька кілометрів на захід від Калґарі. Наші СУМівці відвідали Тунельну гору (Tunnel Mountain), з якої відкривається чудовий вигляд на перший національний парк Канади, Банфф, який був заснований у 1885 році. 

Бенф – центр національного парку в будь-яку пору року заповнене численними туристами звідусіль. 

Готель Fairmont Banff Springs занесений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ще називають Замком у скелях, вже понад 130 років приймає туристів з усього світу.

Далі Ювілейний Прапор подорожує на схід Канади в Онтаріо.