Home СУМ в Канаді Вінніпеґ БЕНКЕТ З НАГОДИ 70-ЛІТТЯ СУМ у ЕДМОНТОНІ

БЕНКЕТ З НАГОДИ 70-ЛІТТЯ СУМ у ЕДМОНТОНІ

0
БЕНКЕТ З НАГОДИ  70-ЛІТТЯ СУМ у ЕДМОНТОНІ

Ввечорі 2-го березня, 2019 р. в Домі Молоді відбувся святочний бенкет з нагоди відмічення 70-ліття Осередку СУМ ім. Івана Богуна в Едмонтоні з участю близько 350 гостей, серед яких представники місцевого, провінційного і федерального урядів, владика Давид Мотюк, о. С. Гарагуц і о. П. Бабей, і консул України в Едмонтоні О. Данилейко. Після внесення осередкових прапорів, урочисто відкрила бенкет голова Осередку, Лариса Шмігельська. 

Уступаюча голова Крайової Управи СУМ у Канаді, Тамара Татарин звернулася до присутніх гостей бенкету привітом зокрема підкреслюючи важливу роль Осередку-Ювілята в історії СУМ Канади і дякуючи усім членам, прихильникам і добродіям Спілки за їх посвяту нашим ідеалам як і моральну і фінансову підтримку нашої Спілки продовж останніх 70-ть років.

Після привітів слідував чудовий виступ юнацтва Осередку СУМ Едмонтону інсценізацією віршів переплетаних піснями, виступ хору Верховина, який своїм майстерним співом зачарував усіх присутніх і виступ танцювального ансамблю Дунай, який викликав рясні оплески. 

Голова Крайової Управи Ліґи Українців Канади і голова Ради Директорів BCU Foundation, др. Роман Медик наголосив на важливості виховання молодого українського покоління на патріотів державників, тим самим відмічуючи безмежний вклад праці нашої Спілки продовж її 70-ліття діяльности. Він також мав велику честь передати Осередкові СУМ Едмонтон з нагоди свого 70-літнього ювілею чек на суму $10,000 і Крайовій Управі СУМ з нагоди ХХХІІ Крайового З’їзду дотацію на $10,000. За ці княжі пожертви в імені цілого членства складаємо найщирішу подяку. 

Завершенням офіційної програми була присяга – символічне передавання естафети під видом малого дуба ”Глибоке коріння – Високе Гілля” від найстарших до наймолодших членів Осередку, що викликало декілька сліз в багатьох учасників вечора. 

На тому і закінчилася офіційна частина вечора, а в дальшому для розваги присутніх гостей чекала забава під звуки оркестри Забава в колі, котрі забавляли чисельну публіку до самого ранку.  

Ведучі програмою вечора, Ярко Брода і Василь Яворський висловили щиру подяку присутнім гостям не лише за їхню участь, але і безперервну підтримку нашої Спілки. Крайова Управа дякує всім тим, які своєю співпрацею причинилися до успішного проведення ХХХІІ Крайового З’їзду СУМ, Провідницького Семінару та бенкету, зокрема місцевому Осередкові СУМ ім. Івана Богуна в Едмонтоні, Альберта на чолі з головою подр. Ларисою Шмігельською. 

Більше фотографій Ви можете знайти за цим посиланням ”альбом Крайового З’їзду”.