Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / КУ Канада / ПРОВІДНИЦЬКИЙ СЕМІНАР в ОТТАВІ

ПРОВІДНИЦЬКИЙ СЕМІНАР в ОТТАВІ

Цьогорічний Провідницький Семінар відбувся паралельно до Загальних Зборів СУМ Канади від 24 до 26 лютого 2017р. в Оттаві. В семінарі брали участь 26 члени старшого юнацтва і молоді дружинники, які представляли Осередки Вінніпеґ, Калґарі, Едмонтон, Монтреаль, Міссіссаґа та Сейнт Катеринс. Семінарем провадили подр. Ірка Шуст-Данкович і Маруся Вовк з допомогою доповідачів: Ярослав Баран, Юрій Шуст, Данило Мусієнко, Іванка Солецька і Конор Моен. Програма семінару складалася з трьох основних модулів, а саме “Провідництво”, ”СУМознавство” та “Сучасна Україна і Діяспора”.

Перша частина семінару включала участь у першій пленарній сесії Пленуму, для того щоби запізнатися із звітною частиною Загальних Зборів і перші робочі сесії. Учасники також оглянули документальний фільм «Music of Survival» про історію світової слави Капелю Бандуристів.

В робочих сесіях на тему “Провідництво” учасники мали нагоду опрацювати основи провідництва: особисті здібності, комунікація, розпорядження часом, праця в командах, співпраця, мета і візія та розв’язання конфліктів. У сесіях “СУМознавства” учасники розглядали ролю СУМ у вищих громадських надбудовах, як КУК і СКУ, різні стяги дружинників та взагалі організаційну структуру. Модуль про ”Сучасну Україну” охопив приклади різних проєктів якими ми можемо допомогти Україні.

Неділю, 26-го лютого 2017, учасники разом з делеґатами розпочали Святою Літургією. Після сніданку, учасники Провіницького Семінару завершили працю робочих сесій представленням закінчених проєктів, які вони собі були вибрали на завершення Семінару.

 

Кульмінаційною точкою Семінару було вручення грамот випускникам, які завершили усі три модулі Провідницького Семінару: Ніна Семчишин, Зеня Шпурко і Максим Панкевич усі з Осередку Вінніпеґу.

Крайова Управа з цього місця висловлює свої найщиріші ґратуляції всім учасникам Провідницького семінару і бажає їм якнайбільших успіхів у дальшій праці в рядах нашої Спілки.

 

Крайова Управа з цього місця користає з нагоди, щоби подякувати всім викладачам за їхню участь і посвяту часу для наших майбутніх провідників.

 

Додаткові фотографії Ви можете знайти в нашій ґалерії.

About canada

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Відмічення-бенкет з нагоди 70-ліття СУМ в Канаді

“З’єднуємо молодь – Будуємо громаду“ під таким гаслом в залі церкви Успіння Пресвятої ...