Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Головні новини / Колядуємо разом!

Колядуємо разом!

#КОЛЯДА_CHALLENGE – таку назву має співоча ініціатива, яку цьогоріч започаткувала Львівська організація СУМ в Україні.

Тамтешні СУМівці проспівали перший стовпчик відомої коляди «Нова радість стала».

Все це вони зняли на відеокамеру, завантажили відео в мережу Інтернет та передали естафету іншим осередкам СУМ в Україні.

Її вже підхопили в Стрию, Калуші та Тернопоі.

На черзі – Київ.

Організатори сподіваються, що до ініціативи #КОЛЯДА_CHALLENGE долучаться й інші осередки нашого краю, завдяки чому буде виконано кожен з куплетів цього різдвяного славоспіву.

«Колядуйте! Нехай коляда пронесеться всім СУМівським світом: від осередку – до осередку! Христос ся Рождає!», – закликає до участі в коляда-челенж голова Львівської обласної організації  СУМ в Україні др.Андрій Фендик.

Його заклик почули в осередках інших теренів. Тож до акції вже долучилися друзі та подруги з США та Канади.

Дивимося їхні виступи та колядуємо разом!

США

  • Пассейк

Осередок СУМ ім. ген. хор. Мирона Тарнавського в Пассейку відгукнувся на акцію #коляда_challenge.CYM Koliada Challenge – Passaic. Осередок СУМ їм Ген Хор Мирона Тарнавського В Пассейк, США, бере участь у #коляда_challenge що розпочав осередок СУМ у Львові. Колядуємо від осередку до осередку по СУМівському світі. Передаємо естафету осередкові СУМ у Гартфорд…Христос Раждаєтся! Славімо Його!

Ukrainian American Youth Association – CYM 发布于 2017年1月5日

 

  • Стемфорд

Відділ “Херсонес” в Стемфорді перші в Америці прийняли #коляда_challenge та передає естафету коляди Осередкам в Америці.Спілка Української Молоді в Україні – Львів! Христос раждається!! 54-ий відділ юнацтва СУМ Стемфорд приймає ваш виклик на #коляда_challenge. Колядуємо всією Україною та усім світом! Ми передаємо естафету коляди усім осередкам в Північній Америці, починаючи з нашими друзями Осередок СУМ Йонкерс!

Ukrainian American Youth Association – CYM 发布于 2017年1月3日

 

  • Філадельфія

Осередок СУМ ім. УПА в Філядельфії відгукнувся на акцію #коляда_challenge.CYM Koliada Challenge – Philadelphia. Осередок СУМ їм УПА у Філядельфії, США, бере участь у #коляда_challenge що розпочав Осередок СУМ у Львові. Колядуємо від осередку до осередку по СУМівському світі. Передаємо естафету осередку СУМ Пассейк. Христос Раждаєтся! Славімо Його!

Ukrainian American Youth Association – CYM 发布于 2017年1月3日

 

  • Йонкерс

CYM Yonkers Koliada Challenge

Осередок Йонкерс прийняли #коляда_challenge та бажають всім радістью, здоровля, та багато співпраці на наступний рік! #великогобажайте

CYM Yonkers 发布于 2017年1月8日

 

КАНАДА

  • Калгарі

Ukrainian Youth Association – CYM Edmonton Осередок Калгарі , Канада, приймає ваш виклик на #коляда_challenge. Колядуємо всією Україною та усім світом. Ми передаємо естафету коляди усім осередкам в Північній Америці, починаючи з нашими друзями Ukrainian Youth Association – Mississauga Branch – CYM #koliadacampaign

Ukrainian Youth Association – CYM – Calgary Branch 发布于 2016年12月25日

 

  • Едмонтон

Спілка Української Молоді в Україні – Львів Осередок Едмонтону, Канада, приймає ваш виклик на #коляда_challenge. Колядуємо всією Україною та усім світом. Ми передаємо естафету коляди усім осередкам в Північній Америці, починаючи з нашими друзями Ukrainian Youth Association – CYM – Calgary Branch

Ukrainian Youth Association – CYM Edmonton 发布于 2016年12月24日

 

  • Міссісаґа

Ukrainian Youth Association – CYM – Calgary Branch Осередок Міссісаґа приймає ваш виклик на #Коляда_challenge. Далі колядуємо всією Україною та усім світом. Ми передаємо естафету коляди CYM Montreal Аделіа Швець (Adelia Shwec) Marko Tucki Nick HM Sonia Kulycky

Ukrainian Youth Association – Mississauga Branch – CYM 发布于 2017年1月2日

 

 

 

About yurko2