Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Uncategorized @uk / Україною крокує сумівська акція «Теплом зігріємо серця!». ДОПОВНЮЄТЬСЯ

Україною крокує сумівська акція «Теплом зігріємо серця!». ДОПОВНЮЄТЬСЯ

Україною крокує сумівська акція «Теплом зігріємо серця!». Понад 2 тисячі дітей українських бійців отримають різдвяні подарунки від їх ровесників з осередків СУМ з різних куточків світу.

Пропонуємо Вашій увазі інформаційну добірку про перебіг акції.

  • 25 грудня 2017 року, Львів

У Львові, у храмі святої Софії Українського католицького університету 25 грудня відбулася акція “Теплом зігріємо серця” .  

“Цього разу ми отримали подарунок з Америки, в рюкзачку було стільки всього потрібного і корисного,що мама більше тішилась, ніж дитина, –  ділиться враженнями Ольга Кептанар, сумівка та дружина учасника АТО. Її донечка Вікторія вже третій рік поспіль отримує подарунок у рамках акції “Теплом зігріємо серця”.  – Дякуємо організаторам цієї чудової акції та всім-всім, хто не забуває про діточок учасників АТО. Сьогодні ви зігріли та розтопили наші серця”.  

Більше читайте тут

* * *

  • 20 грудня, 2017 року, Тернопільщина

400 дітей військовослужбовців з Тернопільщини отримали новорічні подарунки, які для них зібрали члени Спілки Української Молоді в 11 країнах світу. Пакуночки із необхідними речами кожному з цих діток підібрали їхні ровесники.

– Усі подарунки є іменними, це є дуже важливий і теплий момент цієї акції. Ну, наприклад, діти знали, що у Тернополі живе Аня Мельник, в якої мама – військовослужбовець. Вони готували подарунки для конкретної дитини, знали, що це дівчинка, знали її вік, тобто подарунки спаковані для конкретної дитини, яку вони собі уявляли, – розповідає координатор акції на Тернопільщині Мар’яна Марець.

Акцію «Теплом зігріємо серця» для дітей військових члени СУМ організовують четвертий рік поспіль. У багатьох наплічниках – листи від ровесників з-за кордону. Усі 400 подарунків знайшли своїх адресатів у різних містах і селах краю.

Адріана Білецька//www.poglyad.te.ua

  • 19 грудня 2017 року, Луганщина

Вже другий рік поспіль Спілка Української Молоді, в рамках акції «Теплом зігріємо серця», у переддень Дня Святого Миколая Чудотворця передає до Новоайдарщини Луганської області подарунки, аби привітати місцеву малечу зі святами.

Місцева районна державна адміністрація та районна рада, разом із сумівцем – першим заступником голови Новоайдарської райдержадміністрації Олегом Юрченком, влаштували два великих концерти у селищі Новоайдар 18 та 19 грудня, а найбільш віддалені села – Трьохізбенку, Муратове та Кримське, відвідали особисто, виконавши почесну місію помічників Святого Миколая.

Більше читайте ТУТ

 

* * *

  • 17 грудня 2017 року, м.Київ

Сумівці Києва передали дітям українських бійців дарунки, зібрані сумівцями Діаспори в рамках акції «Теплом Зігріємо Серця».

«Цього разу ми побували у військовій частині Національної Гвардії України, де провели свято Миколая для 100 дітей бійців АТО, – розповів координатор Київського етапу акції Ігор Євтушок. – Дружинники та старше юнацтво Київського осередку СУМ в Україні організували виставу про Миколая, бавились в ігри, відгадували загадки, розмальовували різдвяне печиво, а по завершенню Святий Миколай передав дітям гостинці від їх ровесників з Діаспори».

 Після цього СУМівці провели збірку біля монументу загиблим бійцям російсько-Української війни та вшанували пам’ять Українських Героїв.

Більше читайте ТУТ

* * *

  • 14 грудня 2017 року, м.Дніпро

Сумівський осередок Дніпра розпочав естафету добрих справ, в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

На свято вони запросили 33 дитини, батьки яких воюють в АТО. Захід відбувся на базі місцевої загальноосвітньої школи № 119.

«Діти були дуже раді отриманим подарункам! – розповіли в сумівці м.Дніпро. – Незабаром ще 23 пакунки буде відправлено дітям, які мешкають в смт.Широке».

Більше читайте ТУТ

* * *

About yurko2