Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Uncategorized @uk / Сумівця призначено Почесним Консулом України в Сіднеї

Сумівця призначено Почесним Консулом України в Сіднеї

Члена СУМ в Австралії друга Ярослава Думу призначено Почесним Консулом України в м. Сідней (Австралія).

Про таке рішення Міністерства закордонних справ України повідомили у Посольстві України в цій країні.

«Це важлива ініціатива, спрямована на розбудову української дипломатичної присутності в Австралії. Досі Україна не мала свого почесного представництва в Сіднеї, діяло лише почесне консульство у Мельбурні», – йдеться в повідомленні на Фейсбук-сторінці амбасади.

63-річний Ярослав Дума, активний член української громади Сіднея, колишній її голова, а сьогодні -приватний підприємець, член Ротарі-клубу в Сіднеї, спеціаліст у галузі права та фінансових питань. 

Також друг Ярослав є активним діячем Спілки Української Молоді  –  очолював  сумівський осередок в Джілонґу та в Cіднеї, обіймав посади Генерального Секретаря Крайової Управи та Голови Крайової Виховної  Ради.

Ярослав Дума відзначений ступенем “Дружинник-Витязь” на XVII Cвітовому Конґресі (2006). Cтупень надано за “значний вклад в сумівське й загальногромадське життя та в розвиток українських кредитових спілок на австралійському континенті”. За цю працю також відзначений Орденом Aвстралії.

У планах консульства – робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між країнами.

Одним з основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в «Іграх нескорених», що пройдуть у Сіднеї.

Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленість сторін у розширенні співробітництва між двома країнами, а також відкриває нові можливості для більш ефективного використання потенціалу української громади Сіднея.

Вітаємо друга Ярослава та бажаємо йому плідної праці!

About yurko2