Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Uncategorized @uk / Сумівця з Португалії Миколу Чабана нагороджено державною відзнакою України

Сумівця з Португалії Миколу Чабана нагороджено державною відзнакою України

Високої державної нагороди України – президентської відзнаки «Хрест Івана Мазепи» удостоєно члена Ініціативної групи зі створення СУМ в Португалії, волонтера Миколу Чабана.

Нагороду, за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, плідну громадську діяльність, вручив Президент України Петро Порошенко, який, під час перебування з офіційним візитом в Португалії, зустрівся із місцевою українською діаспорою.

Глава держави подякував українцям Португалії за солідарність з Україною та запевнив у своїй відданості продовженню реформ в державі.

Петро Порошенко подякував тим, хто підтримував українське військо в різні часи. «Тим з вас, хто був волонтером, хто допомагав армії, хто намагався робити кроки для того, щоб відправити, підтримати або прийняти поранених військовослужбовців для того, щоб надати їм допомогу в реабілітації. Для нас це було дуже важливо і я, як Президент, хочу подякувати кожному з вас за цю абсолютно важливу допомогу», – сказав він.

Глава держави також відзначив активну роль української громади в прийнятті рішення португальського Парламенту щодо визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Вітаємо друга Миколу з визнанням та бажаємо  дальшої плідної  праці на славу Бога й України!

 

Фото прес-служби Президента України//www.president.gov.ua

About yurko2