Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK
Home / Uncategorized @uk / Діти українських Героїв відпочивають на «Тарасівці»

Діти українських Героїв відпочивають на «Тарасівці»

1

Вісімнадцять дітей з України, батьки яких загинули, захищаючи від ворога рідну країну, відпочивають на оселі СУМ «Тарасівка» у Великобританії.

Географія СУМівського таборового проекту «Діти Героїв» охоплює різні куточки нашої держави, єднаючи юнаків та дівчат з Херсонщини, Хмельниччини, Сумщини, Житомирщини, Київщини, Полтавщини, Запоріжжя, Львівщини, Дніпропетровщини та їхніх ровесників з Великої Британії.

2 2-1

Діти вже успішно дісталися до місця призначення, де їх радо зустріли представники української громади.

9

Перші дні таборування продемонстрували, що таборова програма не тільки сприятиме оздоровленню та активному відпочинку юнацтва, його фізичному та духовному загартуванню, але й допоможе підліткам  краще пізнати себе та довколишній світ, запізнати життя української Діаспори, знайти нових друзів та набути нових яскравих вражень.

11 14 7

«Мандрівки, стріляння з лука в лісі, футбольний і нетбольний матчі, санчата на траві, футбол в надувних кулях, карате і велосипедна прогулянка, стрільба з рушниць, прогулянка на велосипедах, аеробіка – ось далеко не повний перелік того, що ми робили ці 48 годин!», – діляться враженнями таборовики.

12-1 7-2 7-1

У Спілці Української Молоді кажуть, що такі проекти мають на меті підтримку не лише родин українських бвйців, але й залучення дітей полеглих українських бійців до активної громадської діяльності,  розширення їхнього світогляду та виховання справжніх патріотів-державників.

5 6 3
13

До речі, це далеко не перший проект, до якого СУМівці залучають дітей українських Героїів – такі заходи вже відбувалися на оселі «Тарасівка» у Великобританії в 2015 році та у Франції в 2015 та 2016 роках.

Минулого року Спілка Української Молоді провела в Україні успішний табір для дітей переселенців з зони АТО «Дорогою предків», а у серпні 2016 році організовує на Львівщині Всеукраїнський табір для дітей-переселенців та дітей воїнів АТО «Україна – це ми!».

Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна виховна організація, створена у 1925 році, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі гасла «Бог і Україна».

У 1946 році діяльність СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині. З того часу організація поширює свою працю на різні 10 країн світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

Нині СУМ стає однією з двох найбільших українських молодіжних організацій діаспори, а її члени – впливовими громадськими діячами.

Ключову роль у формуванні виховної системи організації відіграв засновник школи «національного виховання» проф.Григорій Ващенко, який написав для потреб СУМу свою головну працю «Виховний ідеал».

About yurko2